Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo

1 ks
Peru
Krajina pôvodu Peru
Kategória Jednodruhové
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za kg 6,32 €
Na sklade viac ako 10 ks
15,79 € s 19% DPH
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo

Ardo Mango, hlboko zmrazené IQF jednodruhové ovocie - Mango kocky ( lat. Mangifera Indica), kaliber: 20x20x20 mm. Hmotnosť/Objem balenia: 2500 g (2,5kg).

Toto lahodné tropické ovocie dozrieva na slnku v Južnej Amerike, zbiera sa na vrchole a vopred nasekané na vhodné kúsky. Nemôže byť jednoduchší spôsob na použitie, ako mrazený variant. Je osviežujúcou polevou pre dezerty alebo jedinečným doplnkom dezertného bufetu alebo jogurtu.

Skladovanie

Hlboko mrazený výrobok, chráňte pred rozmrazením. Skladujte v mrazničke pri teplote -18°C a nižšej.

 

Zloženie
Mango 100% ( Mangifera Indica )

 

Alergény
Neuvádza sa.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 63,00
Energetická hodnota [KJ]: 265,00
Tuky [Gram]: 0,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 13,60
z toho cukry [Gram]: 13,30
Vláknina [Gram] 1,80
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,70
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 2500 g (2,5kg).

Podobné produkty
Mrazené Mango kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
11,19 €
4,48 €/kg
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
Mrazené Mango kocky 200g Vinica
1 ks
Vietnam
1,89 €
9,45 €/kg
Mrazené Egreše 2,5kg Oswald
1 ks
Rakúsko
15,59 €
6,24 €/kg
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
Mrazené Jahody 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,83 €/kg
Mrazené Dračie ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
15,59 €
6,24 €/kg
Mrazené Marhule polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
8,39 €
3,36 €/kg
Mrazené Slivky polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
8,99 €
3,60 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mr.Gaštanové pyré 200g Nowaco
1 ks
Maďarsko
2,29 €
11,45 €/kg
Mrazené Brusnice 2,5kg Oswald
1 ks
Rakúsko
24,99 €
10,00 €/kg
-21%
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,30 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
Mrazené Ríbezle čierne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
18,19 €
7,28 €/kg
Mrazené Maliny 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
16,76 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mrazené Hranolky batátové 10mm 2kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,39 €
7,19 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
-17%
Mr.Zmes byliniek all'Italiana 250g Ardo
1 ks
Belgicko
1,79 €
1,49 €
5,96 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bistro mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,39 €
3,36 €/kg
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Peru
15,79 €
6,32 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
28,59 €
11,44 €/ks
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
-17%
Mr.Zmes byliniek all'Italiana 250g Ardo
1 ks
Belgicko
1,79 €
1,49 €
5,96 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bistro mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,39 €
3,36 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
15,79 € s 19% DPH