Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo

1 ks
Belgicko
Mrazené Avokádo - polené. Hmotnosť spotrebiteľského balenia: 1kg. Výrobca: Ardo
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mrazené ovocie jednodruhové
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 7,19 €
Na sklade viac ako 100 ks
7,19 € s 19% DPH
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
Skladovanie:
  • Skladovanie pri teplote -6 °C (2 dni), -12 °C (2 týždne), -18 °C (pozri minimálnu trvanlivosť).
  • Skladovanie v chladničke: 24 hodín.
  • Po rozmrazení znova nezmrazujte.

*Fotka bola vytvorená pomocou AI.

Zloženie
  • avokádo
Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 164
Energetická hodnota [KJ]: 677
Tuky [Gram]: 11,3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 10
z toho cukry [Gram]: 1,1
Vláknina 8,5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,6
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,01
Obsah balenia

Obsah/ Objem balenia: 1 kg sáčok

Podobné produkty
Mrazené Maliny 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,19 €
16,76 €/kg
Mrazené Mango kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
11,19 €
4,48 €/kg
Mrazené Dračie ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Vietnam
15,59 €
6,24 €/kg
Mrazené Černice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,29 €
10,97 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Kanada
34,49 €
13,80 €/kg
Mrazené Černice 2,5kg Viking Frost
Očakávame 30.09.
1 ks
Ukrajina
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazené Mango kocky 200g Vinica
1 ks
Vietnam
1,89 €
9,45 €/kg
Mrazené Marhule polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Čína
8,39 €
3,36 €/kg
Mr.Gaštanové pyré 200g Nowaco
1 ks
Maďarsko
2,29 €
11,45 €/kg
Mrazené Brusnice 2,5kg Oswald
1 ks
Rakúsko
24,99 €
10,00 €/kg
Mrazené Višne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
22,79 €
9,12 €/kg
Mrazené Jahody 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,83 €/kg
Mrazené Pyré Jahoda 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
9,09 €
9,09 €/kg
Mrazené Slivky polené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
8,99 €
3,60 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
-21%
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,30 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
-17%
Mr.Zmes byliniek all'Italiana 250g Ardo
1 ks
Belgicko
1,79 €
1,49 €
5,96 €/kg
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Peru
15,79 €
6,32 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,19 €
5,68 €/kg
Mrazený Kôpor 250g Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
2,09 €
8,36 €/kg
Mrazená Kukurica zrno super sladká 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,29 €
3,72 €/kg
Mrazený Zázvor kocky 250g Ardo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
6,76 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
7,19 € s 19% DPH