Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Zmesi
Množstvo v kartóne 4 ks
Cena za ks 2,28 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,69 € s 19% DPH
Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo

Mrazená zeleninová zmes Julienne nakrájaná na prúžky

POUŽITIE:
  • Zmrazenú zmes vložte do vriacej vody a priveďte do varu. Zmes je už čiastočne predvarená.
SKLADOVANIE:
  • Skladujte v mrazničke  (<-18 ° C) do minimálnej trvanlivosti. Uchovávajte zmrazené. Minimálna trvanlivosť do konca/číslo šarže: viď údaj na balení.
KRAJINA PÔVODU:
  • Belgicko.

Zloženie
  • mrkva, pór, zeler.
Výživové údaje na 100g:
  • Energia [Kcal]: 32,
  • Energia [KJ]: 134,
  • Tuky [Gram]: 0,4 z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,12,
  • Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 4,6 z toho cukry [Gram]: 4,
  • Vláknina [Gram]: 2,4,
  • Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,3,
  • Soľ (NaCl) [Gram]: 0,1.
Alergény:
  • zeler.
Podobné produkty
Mr.Zmes Jarná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg
Mr.Zmes Kúpeľná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes Pod sviečkovú slížiky 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,49 €
2,20 €/kg
Mr.Zmes Polievková 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Jarná 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes Francúzska 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes Kráľovská 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
6,79 €
2,72 €/kg
Mr.Zmes zeleninová so šampiňónmi 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mrazená Bretaňská zeleninová zmes 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok Classic 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Polievková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,69 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Francúzska 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
0,99 €
2,83 €/kg
Mr.Zmes zeleninová s kukuricou 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes Polievková Vinická 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,29 €
2,92 €/kg
-17%
Mr.Zmes byliniek all&#039;Italiana 250g Ardo
1 ks
Belgicko
1,79 €
1,49 €
5,96 €/kg
Mrazená Mrkva s hráškom 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes Mrkva s hráškom 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,09 €
2,04 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Prílohová Extra 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
28,59 €
11,44 €/ks
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
5,69 €
2,28 €/ks
Mrazený Karfiol ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bistro mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,39 €
3,36 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo
Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo
5,69 € s 19% DPH