Mr.Zmes hubová 600g Ardo

1 ks
Belgicko
Ardo Zmes hubová, hlboko zmrazené viacdruhové hríby (hliva ustricová, shii-také, huba Nameko, hríb obyčajný smrekový (v premenlivom pomere)). Hmotnosť/Objem balenia: 600 g (0,6kg)
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mrazené zeleninové zmesi
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 4,98 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,99 € s 19% DPH
3,99 €
Mr.Zmes hubová 600g Ardo

Ardo Zmes hubová, hlboko zmrazené viacdruhové hríby (hliva ustricová, shii-také, huba Nameko, hríb obyčajný smrekový (v premenlivom pomere)). Hmotnosť/Objem balenia: 600 g (0,6kg).

ARDO hlboko zmrazená zmes lesných hub (600 g)
  • Skladovanie: -18°C, DMT uvedené na zadnej strane obalu
  • Návod na použitie: pozri obal

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Zloženie
Hliva ustricová, shiitake, nameko, hríby

 

Alergény
neobsahuje

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 34,00
Energetická hodnota [KJ]: 144,00
Tuky [Gram]: 0,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,01
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 5,70
z toho cukry [Gram]: 1,00
Vláknina [Gram] 0,70
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,10
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,09
Výživové údaje na 100g
Balenie 1ks = 600 g
Zloženie výrobku Hliva ustricová, shiitake, nameko, hríby
Alergeny (zoznam zložiek) neobsahuje
Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie neobsahuje
Energetická hodnota [Kcal] 34
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 144
Tuky [Gram] 0.2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.01
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 5.7
z toho cukry [Gram] 1
Vláknina [Gram] 0.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.1
Obsah balenia
1ks = 600 g
Podobné produkty
Mrazená Zmes hubová 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
3,99 €
3,99 €/kg
-23%
Mrazená Zmes Jarná Vapeur 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
1,69 €
4,23 €/kg
Mr.Zmes Jarná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg
Mr.Zmes Francúzska 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes Pod sviečkovú slížiky 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,49 €
2,20 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Jarná 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Francúzska 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
0,99 €
2,83 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes Polievková Vinická 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,29 €
2,92 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok Classic 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová s kukuricou 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Prílohová Extra 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Zmes Polievková 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes zeleninová so šampiňónmi 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Polievková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,69 €/kg
Mr.Zmes Kúpeľná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes Mrkva s hráškom 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,09 €
2,04 €/kg
Mr.Zmes Kráľovská 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
6,79 €
2,72 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bistro mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,39 €
3,36 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mr.Mango kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Peru
15,79 €
6,32 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mr. Ananás extra sladký 2,5kg Ardo
1 ks
Južná Afrika
14,29 €
5,72 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bistro mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,39 €
3,36 €/kg
Mrazené Dubáky krájané 600g Ardo
1 ks
Belgicko
9,89 €
16,48 €/kg
Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
5,69 €
2,28 €/ks
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
Mr.Tekvica maslová kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mrazený Karfiol ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mr.Zmes hubová 600g Ardo
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
2,99 € s 19% DPH
3,99 €