Mrazené Dubáky krájané 600g Ardo

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mrazená zelenina jednodruhová
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 16,48 €
Na sklade viac ako 10 ks
9,89 € s 19% DPH
Mrazené Dubáky krájané 600g Ardo

Mrazené Dubáky krájané 600g Ardo

 

Príprava
  • Vložte 2 lyžice oleja na varenie do panvice. Pridajte huby a varte na miernom ohni 8 - 9 minút za občasného miešania. Zvýšte teplotu na vysokú teplotu a varte ďalšie 2 - 3 minúty za občasného miešania.
    Pridajte mrazené do kastrólov, polievok alebo omáčok; Alebo jednoducho vyprážajte a podávajte s kompletne varenými raňajkami alebo miešaným grilom.
    Huby Ardo sú odborne zbierané a rýchlo zmrazené, aby si zachovali svoju intenzívnu chuť a chuť. Huby sú veľmi dôležitým zdrojom potravy, bohaté na chuť a nízky obsah kalórií.

Zloženie

krájané hríby

Výživové hodnoty 100 g
Energia 85 kJ/20 kcal
Tuky 0,6 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
- z toho cukry 0 g
Vláknina 2,5 g
Bielkoviny 2,5 g
Soľ 0,01 g
 
 
 
Alergény
  • nie
Podobné produkty
Mr.Kuriatka jedlé blanšírované 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
25,39 €
25,39 €/kg
Mr.Kukurica zrno Cukrík 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mrazená Cuketa kocky 2,5kg Ardo
1 ks
Česká republika
7,49 €
3,00 €/kg
Mrazená Kukurica zrno Cukrík super sladká 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,79 €
3,12 €/kg
Mrazená Brokolica nadrobno krájaná 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
5,47 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mrazená Brokolica Vapeur 300g Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
7,97 €/kg
Mr.Hrášok jemný Hrašuľko 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,55 €
4,43 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg
Mrazená Kukurica zrno jemná 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,19 €
2,48 €/kg
Ardo
Wezestraat 61, 8850 Ardooie, BE. Distribútor: Ardo Mochov s.r.o., Klánovická 601/40, 198 00 Praha 14-Hloubětín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mrazená Kukurica Ribs 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
15,99 €
6,40 €/kg
Mrazený Karfiol ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazená Kukurica klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,59 €
3,84 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
28,59 €
11,44 €/ks
Mrazená Kukurica zrno super sladká 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,29 €
3,72 €/kg
Mrazená Zmes Julienne 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
5,69 €
2,28 €/ks
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mrazená Kukurica Baby Klasy 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
13,99 €
5,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazené Dubáky krájané 600g Ardo
Mrazené Dubáky krájané 600g Ardo
9,89 € s 19% DPH