Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Jogurt BIO Gazdovský biely 180g Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
0,65 €
3,61 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Tvaroh polotučný jemný hrudkovitý 5kg Rajo
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
25,49 €
5,10 €/kg
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
Dočasne nedostupné
1 ks
6,49 €
7,91 €/kg
Syr kozí čerstvý 120g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
2,99 €
24,92 €/kg
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,55 €
10,33 €/kg
Monte dezert ZOTT 4x55g
Dočasne nedostupné
1 BA
1,79 €
1,79 €/kg
Mlieko kozie čerstvé 1l Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
3,29 €
3,29 €/LIT
Jogurt bez laktózy biely 400g Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
3,23 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Syr ovčí plátky 100g Président
Očakávame 05.10.
1 ks
Francúzsko
3,39 €
33,90 €/kg
Jogurt bez laktózy biely 180g Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
0,59 €
3,28 €/kg
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone mango 150g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Pečeňovka tradičná 100g, Tauris
Dočasne nedostupné
1 ks
0,89 €
8,90 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella Lesné ovocie 400g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,45 €
3,63 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 400g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,45 €
3,63 €/kg
Nátierka Francúzska 300g, Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
5,63 €/kg
Syr Feta DOP 100g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
21,90 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana