Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
PÂTIFU Tofu paštika Hokkaido 100g Veto Eco
Očakávame 05.10.
1 ks
1,39 €
13,90 €/kg
Monte mliečny rez ZOTT 4x29g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,89 €
2,89 €/kg
Nápoj active protein mliečny kokos 250 ml Rajo
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
5,96 €/LIT
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
Očakávame 05.10.
1 ks
8,59 €
17,18 €/kg
Mozzarella mini 125g Formagia
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
6,76 €/kg
Ricotta 1,5kg Ghidetti
Dočasne nedostupné
1 ks
8,29 €
5,53 €/kg
Jogurt kozí jahodový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt kozí čučoriedkový 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Lučina 1kg
Dočasne nedostupné
1 ks
10,59 €
10,59 €/kg
Syr Camembert Linea 90g Président
Očakávame 05.10.
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Syr šalátový 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
12,95 €/kg
Tvaroh kozí 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
18,60 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Vajcia klietkový chov M 30ks Tatranské VÝPREDAJ
1 KT
9,39 €
2,35 €
0,08 €/ks
Momentálne nedostupný
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
Očakávame 06.10.
1 ks
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Polooštiepok údený 35% 170g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,19 €
12,88 €/kg
Jogurt Gazdovský biely 10kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
21,49 €
2,15 €/kg
Nátierka oškvarková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,56 €/kg
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
8,06 €/kg
Syr šalátový mäkký 270g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
8,11 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana