Tvarohový krém smotana MAŤKO 130g Milko

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 7,31 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,95 € s 19% DPH
Tvarohový krém smotana MAŤKO 130g Milko

Milko Maťko chladený mliečny tvarohový dezert – krém smotanový. Hmotnosť/Objem balenia: 130g(0,13kg).

Tvarohový krém smotana MAŤKO 130g Milko

SKLADOVANIE

Skladujte pri teplote 2°C až +8°C.

 

Zloženie
tvaroh 52%,smotana 26% cukor, mlieko srvátka stab.karubín, prírodná aroma, kuk.škrob, farbivo riboflavín Neobsahuje lepok
ALERGÉNY
mlieko a mliečne výrobky z nich

 

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 710,00
Energetická hodnota [KJ]: 170,00
Tuky [Gram]: 10,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 6,60
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 13,00
z toho cukry [Gram]: 11,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 7,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,070
Podobné produkty
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
Očakávame 30.09.
1 ks
0,65 €
8,12 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,50 €
4,63 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Monte Cacao cookies ZOTT 125g VÝPREDAJ
1 ks
1,55 €
0,39 €
3,10 €/kg
Momentálne nedostupný
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
Očakávame 30.09.
1 ks
1,15 €
8,85 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Dr. Kryšpína 510/4, Poděbrady II, 290 01 Poděbradyviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-25%
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,64 €
7,97 €/kg
Tvaroh tučný jemný 5kg Milko
1 ks
Česká republika
25,19 €
5,04 €/kg
Žervé krémové 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko VÝPREDAJ
1 ks
0,95 €
0,24 €
1,90 €/kg
Tvarohový krém kakao MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
Maslo Bio 82% 150g Milko
Očakávame 30.09.
1 ks
2,19 €
14,60 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
5,19 €
5,19 €/kg
Tvarohový krém vanilka MAŤKO 130g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,31 €/kg
Žervé s paprikou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Tvarohový krém smotana MAŤKO 130g Milko
Tvarohový krém smotana MAŤKO 130g Milko
0,95 € s 19% DPH