Bravčová masť 500g Steinex

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Masť a sadlo
Množstvo v kartóne 0 ks
Cena za kg 6,18 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,09 € s 19% DPH
Bravčová masť 500g Steinex

Vyškvarenú bravčová masť sa získava suchou cestou zo chrbtovej slaniny posekané na kocky. Precedené masť sa potom nalieva do vedierok.   Trvanlivosť 3 mesiace od dátumu výroby.  

Zloženie

Zloženie: bravčová masť, mlieko.

Podobné produkty
Bravčová masť 500g JAV
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Bravčová masť 2,7kg JAV
1 ks
Slovensko
11,49 €
4,26 €/kg
-22%
Husacia masť 250g Beef House
1 ks
Slovensko
3,19 €
2,49 €
9,96 €/kg
Bravčová masť 5kg JAV
1 ks
Slovensko
20,19 €
4,04 €/kg
STEINEX a.s.
Zámecká 2019/13 , Kuřim, 664 34viac informácií o distribútorovi
Mrazený Párok Hot dog express kabanos 110g Steinex
1 ks
Česká republika
1,55 €
14,09 €/kg
Šunka Hovädzia nárez 500g Steinex
1 ks
Česká republika
9,79 €
19,58 €/kg
Snatt´s Natuchips Gusto Pizza 75g
1 ks
Španielsko
1,89 €
25,20 €/kg
Slanina ORAVSKÁ BLOK STEINEX cca 1,5kg
1 ks
Česká republika
13,04 €
8,69 €/kg
Párky Viedenské cca 1,3kg Steinex
1 ks
Česká republika
9,74 €
7,49 €/kg
Snatt´s Natuchips Barbecue 75g
1 ks
Španielsko
1,89 €
25,20 €/kg
Mr.Klobása Hot Dog chedar&jalapeno 10x110g Steinex
1 ks
Česká republika
9,89 €
8,99 €/kg
Mrazený Hovädzí Burger 24x150g Steinex
1 KT
Česká republika
42,49 €
11,80 €/kg
Saláma pivná cca 2kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,09 €
8,09 €/kg
Snatt´s Lentil Chips cheese & herbs 85g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
22,24 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bravčová masť 500g Steinex
Bravčová masť 500g Steinex
3,09 € s 19% DPH