Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Vajcia Bio z voľného výbehu M-L 6ks Pipidu
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
0,63 €/ks
Syr tavený v črievku 100g Bambino
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Jogurt grécky 0% biely MILKO 140g
Očakávame 05.10.
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Pribináček Kakao 125g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,45 €
11,60 €/kg
Jogurt Jogobella Jahoda 0% ZOTT 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,55 €
3,67 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Mascarpone Galbani 250 g
Očakávame 05.10.
1 ks
3,19 €
12,76 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
15,90 €/kg
Nátierka rastlinná Hummus 100g Lunter
Dočasne nedostupné
1 ks
1,09 €
10,90 €/kg
Mozzarella čerešničky náleve 1000g Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
Taliansko
11,79 €
11,79 €/kg
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Syr Halloumi 200g Alambra
Očakávame 06.10.
1 ks
Cyprus
3,99 €
19,95 €/kg
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Dočasne nedostupné
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Mozzarella Mini di latte di Bufala 150g Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
Taliansko
3,29 €
26,32 €/kg
Vajcia varené lúpané v náleve 3,5kg Balticovo
Dočasne nedostupné
1 ks
26,99 €
0,37 €/ks
Syr Eidam 45% blok 200g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
Dočasne nedostupné
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Maslo 82% 250g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,19 €
8,76 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský biely 180g Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
0,65 €
3,61 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana