Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Ochutené
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 9,93 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 19% DPH
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín

Mliečna krupica s kakaom 150 g (140 g mliečna krupica + 10 g kakao).

Skladovanie
  • Spotrebujte do: dátumu uvedeného na viečku. Po otvorení ihneď spotrebujte. Uchovajte pri teplote +2 °C až +8 °C.
  • Chladené



Zloženie

Mliečna krupica 93,3 % (mlieko a smotana 86 % cukor, pšeničná krupica 5,4 %, zahusťovadlo: karagénan; prírodná aróma, mrkvový extrakt, jedlá soľ), Granko® 6,7 % (cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 20 %, emulgátor: sójový lecitín, vitamíny, jedlá soľ, zmes korenia, prírodná aróma)

Alergény
Mlieko, sója, pšenica.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 156
Energetická hodnota [KJ]: 654,00
Tuky [Gram]: 7,30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 4,8
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 19,00
z toho cukry [Gram]: 15,00
Vláknina [Gram] 0
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 3,6
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,14
Obsah balenia

Hmotnosť/objem 150g.

Podobné produkty
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-30%
Activia jogurt s vlákninou Červené ovocie 170g Danone VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,39 €
0,97 €
5,72 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
-34%
Jogurt Fantasia jahoda 118g Danone
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,51 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Mliečna ryža NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Smotana na varenie 12% 1l Kunín
1 ks
Česká republika
4,19 €
4,11 €/LIT
Termix extra malina 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Mliečna ryža jahoda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna ryža karamel 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Termix extra pomaranč 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Oveska čokoláda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,09 €
7,27 €/kg
Mliečna ryža čokoláda kokos 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Termix šejk - nápoj pistáciový 300g Kunín
1 ks
Česká republika
1,05 €
3,50 €/kg
Mliečna krupica NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,89 €
5,93 €/kg
Termix kakaový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,59 €
6,56 €/kg
Termix šejk - nápoj pistáciový 300g Kunín
1 ks
Česká republika
1,05 €
3,50 €/kg
Mliečna ryža MAXI NATUR 450g Kunín
1 ks
Česká republika
1,99 €
4,42 €/kg
Mliečna krupica jahoda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Oveska neochutená 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,09 €
7,27 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,61 €
0,46 €
5,08 €/kg
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,61 €
6,78 €/kg
Termix šejk - nápoj kakaový 300g Kunín
1 ks
Česká republika
1,05 €
3,50 €/kg
Mliečna ryža NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna ryža jahoda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1,49 € s 19% DPH