Mliečna ryža karamel 175g Kunín

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Mliečna ryža a krupica
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 5,66 €
Na sklade 1 ks
0,99 € s 19% DPH
Mliečna ryža karamel 175g Kunín

Mlékárna Kunín mliečna ryža karamelová, chladený mliečny dezert z kravského mlieka. Hmotnosť/Objem balenia: 175 g (0,175kg).

Skladovanie
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného na viečku. Po otvorení ihneď spotrebujte. Skladujte pri teplote +2 °C až +8°C.
  • Chladené

 

Zloženie
MLIEKO a SMOTANA 71 %, karamelová zložka 17 % (voda, cukor, kondenzované sladené MLIEKO, glukózový sirup,MASLO, glukózo-fruktózový sirup, zahusťovadlá: modifikovaný kukuričný škrob, karagénan; kokosový tuk, jedlá soľ, aróma), ryža 7,7 %, cukor, glukóza, sušená SRVÁTKA, jedlá soľ, aróma, zahusťovadlo: karagénan

 

Alergény
Mlieko.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 132,00
Energetická hodnota [KJ]: 557,00
Tuky [Gram]: 4,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 2,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 21,00
z toho cukry [Gram]: 15,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 3,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,140
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 175 g (0,175kg).

Podobné produkty
Mliečna ryža karamel 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna krupica jahoda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna ryža classic 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna krupica NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,89 €
5,93 €/kg
Mliečna ryža čokoláda lieskový oriešok 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža vanilka 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža škorica 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Mliečna ryža višňa 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,25 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Mliečna krupica MAXI NATUR 400g Kunín
1 ks
Česká republika
2,19 €
5,47 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Mliečna ryža vanilka 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,25 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Mliečna ryža MAXI NATUR 450g Kunín
1 ks
Česká republika
1,99 €
4,42 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Mliečna ryža jahoda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža NATUR 150g Kunín
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna ryža jahoda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-50%
Mliečna ryža classic 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,50 €
2,48 €/kg
Mliečna ryža višňa 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna krupica čokoláda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna ryža jahoda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna krupica MAXI NATUR 400g Kunín
1 ks
Česká republika
2,19 €
5,47 €/kg
Mliečna ryža MAXI NATUR 450g Kunín
1 ks
Česká republika
1,99 €
4,42 €/kg
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Oveska čokoláda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,09 €
7,27 €/kg
Mliečna ryža karamel 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna krupica NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,89 €
5,93 €/kg
Termix extra pomaranč 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 40% 200ml Kunín
1 ks
Česká republika
2,09 €
10,45 €/LIT
Termix šejk - nápoj kakaový 300g Kunín
1 ks
Česká republika
1,05 €
3,50 €/kg
Syr tavený Jemný 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Smotanový 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Termix extra vanilka jahoda 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Mliečna ryža karamel 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Syr tavený Camembert 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Termix extra vanilka čoko 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Mliečna ryža čokoláda kokos 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Bleu s modrou plesňou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mliečna ryža karamel 175g Kunín
Mliečna ryža karamel 175g Kunín
0,99 € s 19% DPH