Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bryndza
Množstvo v kartóne 3 ks
Cena za kg 15,99 €
Na sklade viac ako 10 ks
15,99 € s 19% DPH
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov

Čerstvá plnotučná Bryndza z kravského a ovčieho mlieka. Použitie do teplej aj studenej kuchyne na prípravu tradičných pokrmov, ako sú bryndzové halušky alebo lokše, ale taktiež do nátierok či polievok. Stála kvalita a chuť po celý rok.

Skladovanie
  • Skladovať v chlade od 2 do 6 °C.
Zloženie

Skladovaný ovčí syr, kravský hrudkový syr, voda, soľ.

Množstvo ovčej zložky: min. 50 % hmot. zo sušiny výrobku.

Tuk v sušine: min. 48 %, sušina: min. 45 %.

Výživové údaje na 100g   
Energetická hodnota [Kcal]: 301
Energetická hodnota [KJ]: 786
Tuky [Gram]: 24,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 15,0
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 2,7
z toho cukry [Gram]: 0,5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 18
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,5
Vápnik (Ca) [Gram]: 0,515
Podobné produkty
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,34 €
12,21 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-50%
Bryndza ovčia 100% dyha 200g Nika VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,00 €
9,98 €/kg
Bryndza plnotučná letná 125g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza Letná cca 500g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
5,99 €
11,99 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Bryndza ovčia 100%, dyha 200g
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Bryndza bezlaktózová 110g Zvolenská Slatina
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
16,27 €/kg
Bryndza ovčia 100% kýblik 1kg Nika
1 ks
Slovensko
15,69 €
15,69 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
15,99 € s 19% DPH