Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina

1 ks
Francúzsko
Krajina pôvodu Francúzsko
Kategória Ovčie a kozie
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 19,27 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,89 € s 19% DPH
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina

Lučina Kozia 150 g

Popis

Lučina Kozí je lahodným čerstvým syrom, ktorý vystrkuje rožky. Je to totiž skvelá pochúťka vyrobená zo 100% kozieho mlieka.

Značka

Lučina

Pôvod
Krajina pôvodu: Francúzsko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 2-8 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
  • Chladené

Zloženie

Kozie mlieko, Soľ, Mliekarenské kultury

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
energia614 kJ/ 148 kcal
tuky12 g
z toho nasýtené mastné kyseliny8,4 g
sacharidy2,0 g
z toho cukry2,0 g
bielkoviny8,0 g
soľ1,0 g
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Vyrobené v závode, ktorý spracováva kravské aj kozie mlieko.

Obsah balenia

150 g - Téglik

Rozmery
Výška regálu: 82 mm
Šírka regálu: 83 mm
Hĺbka regálu: 63 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 163 g

 

Podobné produkty
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Chavroux
1 ks
Francúzsko
4,39 €
29,27 €/kg
Syr Kozí zrejúci cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,20 €
24,59 €/kg
Syr kozí plesňový cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,24 €
24,89 €/kg
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Poľsko
2,59 €
25,90 €/kg
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Syr kozí Brie cca 160g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,96 €
30,99 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou 180g Melusine
1 ks
Francúzsko
4,09 €
23,37 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Syr kozí blok 130g Goat Farm VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
3,49 €
0,87 €
6,71 €/kg
Syr kozí plátky 100g Président
1 ks
Francúzsko
3,39 €
33,90 €/kg
Syr kozí Bardolino chilli 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Syr kozí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Roquefort Cave Saveur AOP Société 150 g
1 ks
Francúzsko
4,99 €
33,27 €/kg
Syr kozí cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,19 €
22,79 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
Výpredaj
Syr kozí Koria.&Senovka gréc. cca 140g DQ VÝPREDAJ
1 ks
3,50 €
24,99 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
2,69 €
17,93 €/kg
Syr kozí blok 130g Goat Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
26,85 €/kg
Syr Pecorino romano DOP Zarpellon SpA 300g
1 ks
Taliansko
8,99 €
29,97 €/kg
Syr kozí Koriander&Senovka grécka cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,50 €
24,99 €/kg
Syr Queso Manchego DOP cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
5,25 €
38,89 €/kg
Syr kozí Bardolino red 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Lučina & Skyr 120 g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
21,99 €
5,50 €
2,75 €/kg
Lučina Nadýchaná bezlaktózová 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Lučina Nadýchaná so smotanou 140 g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
2,89 € s 19% DPH