Jogurt sójový Datľa Čerešňa Jahoda135g Alpro VÝPREDAJ

1 ks
Belgicko
ALPRO sójový fermentovaný výrobok bez pridaného cukru Datľa-Čerešňa-Jahoda. Hmotnosť/ Objem balenia: 135g.
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Jogurty a mliečne dezerty
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 2,94 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,40 € s 19% DPH
1,59 €
Jogurt sójový Datľa Čerešňa Jahoda135g Alpro VÝPREDAJ

ALPRO sójový fermentovaný výrobok bez pridaného cukru Datľa-Čerešňa-Jahoda.

Zloženie

 

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal] 65
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 274
Tuky [Gram] 2.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 6.6
z toho cukry [Gram] 5.7
Vláknina [Gram] 1.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 3.7
Soľ (NaCl) [Gram] 0.23

Zloženie výrobku: Sójová zložka (81,8%) (pitná voda, lúpané sójové bôby (9,5%)), zmes ovocia a datlí (16,8%) (čerešne (3,4%), datle (3,2%), jahody (3,2%), datlová šťava^ (3,1%), čerešňová šťava^ (2,7%), jahodová šťava^ (1,2%)), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrany sodné), stabilizátor (pektíny), vápnik (fosforečnan trivápenatý), čierna mrkva^, morská soľ, antioxidanty (tokoferolový extrakt, estery mastných kyselín s kyselinou askorbovou), arómy, vitamíny (B2, B12, D2), jogurtové kultúry (S. thermophilus, L. bulgaricus). ^koncentrát. Alergény (zoznam zložiek): Sója

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia:135g

Podobné produkty
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Očakávame 29.09.
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Jogurt Lakto Free čokoláda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt bez laktózy biely 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,59 €
3,28 €/kg
Jogurt Lakto Free čučoriedka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt Lakto Free jahoda 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Jogurt bez laktózy čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt bez laktózy jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Jogurt sójový biely ALPRO 150g
1 ks
Belgicko
1,29 €
8,60 €/kg
Dezert sójový s tmavou čokoládou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj kokosový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
2,79 €
20,67 €/kg
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
Očakávame 29.09.
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurtový nápoj Actimel Jahoda-Granátové jablko 4x100g Danone
Očakávame 29.09.
1 BA
Belgicko
2,79 €
2,79 €/kg
Nápoj jogurtový zakysaný jahoda banán 290g Danone
Očakávame 29.09.
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,45 €/kg
Nápoj sójový Natural ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Očakávame 29.09.
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Hami batoľacie mlieko 4 600g
1 ks
Poľsko
9,99 €
16,65 €/kg
-22%
Activia jogurt biely zrejúci v tégliku 280g Danone
1 ks
Rumunsko
1,29 €
1,00 €
3,57 €/kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 2, 800g
1 ks
Holandsko
21,49 €
26,86 €/kg
Hami sušienky Safari 180g
1 ks
Taliansko
2,89 €
16,06 €/kg
Nápoj ryžový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt sójový Datľa Čerešňa Jahoda135g Alpro VÝPREDAJ
Jogurt sójový Datľa Čerešňa Jahoda135g Alpro VÝPREDAJ
0,40 € s 19% DPH
1,59 €