Jogurt Krtkova Torta 337g MůjJogurt

1 ks
Česká republika
MůjJogurt Krtkova torta. Hmotnosť/ Objem: 337g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Ochutené
Cena za kg 14,81 €
Na sklade 1 ks
4,99 € s 5% DPH
6,89 €
Jogurt Krtkova Torta 337g MůjJogurt

Vynikajúci fresh jogurt inšpirovaný dezertom Krtkův dort. Krémový jogurt s chuťou mliečnej čokolády, nugátového krému a sladkého banánu dopĺňa čokoládový korpus, ktorý jednotlivé chute príjemne prepája. Doprajte si spríjemnenie dňa vynikajúcim, ručne vyrábaným jogurtom z výhradne čerstvých a kvalitných ingrediencií. Jemná a vyvážená kombinácia chutí vás zaručene dostane! MůjJogurt je česká firma, ktorá kladie dôraz na kvalitu, remeselné spracovanie a poctivý prístup k výrobe. Značka sa špecializuje na výrobu „luxusných“ jogurtov v rôznych príchutiach, bohato zdobených starostlivo vybranými a chutnými ingredienciami. Ide o moderný koncept, ktorý vytvoril český podnikateľ Patrik Fuska s cieľom odlíšiť sa od bežnej ponuky na trhu a priniesť jogurty s jedinečným charakterom. Dôraz na originálne kombinácie chutí a detail posúva jogurt na úroveň výnimočného dezertu.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 4-8°C
  • Návod na použitie: Po otvorení ihned spotrebujte.
Zloženie

Zloženie výrobku: Smotanový jogurt 71 % (mlieko, smotana, jogurtová kultúra), banán, nugátový krém [cukor, nestužený rastlinný tuk (palmový, shea), sušená srvátka, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgátor (sójový lecitín), aróma, vanilkový extrakt, pasta z lieskových orechov, jedlá soľ], hoblinky mliečne (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), prírodný vanilkový extrakt), brownie pečivo [cukor, vajcia, palmový tuk, pšeničná múka, repkový olej, kakaová hmota, kakaové maslo, glukózový sirup, zvlhčujúca látka (glycerol), sušené plnotučné mlieko, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, sušené odtučnené mlieko, emulgátory (E492, sójové lecitíny, E476), sladené kondenzované odtučnené mlieko, sušená srvátka, mliečny tuk, škrob, jedlá soľ, konzervant (sorban draselný), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), želírujúca látka (alginát sodný), kypriace látky (uhličitany sodné, difosforečnany), arómy], proteínový prášok (srvátkový koncentrát, emulgátor: sójový lecitín, aróma, sladidlo: sukralóza)

Alergény (zoznam zložiek): 1,3,6,7,8

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: 5,12,

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 204
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 854
Tuky [Gram] 13.6
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 7.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 13.8
z toho cukry [Gram] 12.5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6.6
Soľ (NaCl) [Gram] 0.2
Podobné produkty
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
Danette dezert čokoláda DANONE 4x125g
Dočasne nedostupné
1 BA
2,99 €
2,99 €/kg
Activia jogurt Raňajky s vlákninou Jablko 170g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
8,18 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
-34%
Activia jogurt marhuľa DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s čučoriedkami DANONE 122g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
5,33 €/kg
-34%
Fantasia jogurt s mliečnou čokoládou DANONE 110 g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,91 €/kg
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský jahoda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Activia jogurt jahoda DANONE 4x120g
1 BA
Česká republika
2,39 €
2,39 €/kg
Dezert sójový s vanikovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,39 €
11,12 €/kg
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Danette dezert vanilka DANONE 4x125g
1 BA
Francúzsko
2,99 €
2,99 €/kg
Fantasia Malina, červená ríbezľa s kúskami čokolády 116g Danone
1 ks
Poľsko
0,95 €
8,19 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský čokoláda 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
Jogurt BIO Gazdovský marhuľa 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Spotrebujte do 28.9.26 Spotreba 28.9.26
-75%
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,22 €
1,24 €/kg
Momentálne nedostupný
Jogurt BIO Gazdovský čučoriedka 180g Hollandia
1 ks
Česká republika
0,89 €
4,94 €/kg
-28%
Jogurt Krtkova Torta 337g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,89 €
4,99 €
14,81 €/kg
-28%
Jogurt Pistácia Biela čokoláda 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,89 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Grécky Mandle 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-23%
Jogurt Karamelový sen 360g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
13,86 €/kg
-28%
Jogurt Čučoriedkový sen 350g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,89 €
4,99 €
14,26 €/kg
MůjJogurt
Dědinova 2002/1, 148 00 Praha, Českoviac informácií o distribútorovi
-28%
Jogurt Krtkova Torta 337g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,89 €
4,99 €
14,81 €/kg
-23%
Jogurt Brownie Jahody 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Karamelový sen 360g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
13,86 €/kg
-28%
Jogurt Čučoriedkový sen 350g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,89 €
4,99 €
14,26 €/kg
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-28%
Jogurt Pistácia Biela čokoláda 345g MůjJogurt
Očakávame 29.09.
1 ks
6,89 €
4,99 €
14,46 €/kg
-23%
Jogurt Boston Cream 330g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
15,12 €/kg
-23%
Jogurt Grécky Mandle 345g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,46 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jogurt Krtkova Torta 337g MůjJogurt
Jogurt Krtkova Torta 337g MůjJogurt
4,99 € s 5% DPH
6,89 €