Syr rastlinný údený blok 200g Violife

1 ks
Grécko
Krajina pôvodu Grécko
Kategória Alternatívy mliečnych výrobkov
Množstvo v kartóne 13 ks
Cena za kg 14,45 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,89 € s 19% DPH
Syr rastlinný údený blok 200g Violife
Rastlinný výrobok s kokosovým olejom
Rastlinný výrobok s kokosovým olejom

 

Skladovanie
Skladujte v teplote od +2°C do +8°C.
Zloženie
Voda, kokosový olej (21%), škrob, modifikovaný škrob*, morská soľ, dymová aróma, extrakt z olív, farbivá: (beta-karotén), vitamín B12. *MODIFIKOVANÉ ŠKROBY V POTRAVINÁCH NIE SÚ GENETICKY MODIFIKOVANÉ (GMO).
Alergény
Neobsahuje
Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 270
Energetická hodnota [KJ]: 1130
Tuky [Gram]: 21,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 19,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 21
z toho cukry [Gram]: 0,00
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,30
Podobné produkty
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Pure Joy Vegan Broskyňa a marakuja 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu biely Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Pure Joy Vegan Classic 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Pure Joy Vegan Jahoda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
-21%
Kokosová alternatíva jogurtu malina Alpro 120 g
1 ks
Belgicko
1,59 €
1,25 €
10,42 €/kg
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Jogurt sójový no sugar Datľa Čerešňa Jahoda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
1,59 €
11,78 €/kg
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Syr rastlinný Cheddar plátky 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr rastlinný Gouda plátky 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr rastlinný Grécky blok 230g Violife
1 ks
Grécko
3,39 €
16,95 €/kg
Syr rastlinný originál krémový 500g Violife
1 ks
Grécko
5,09 €
10,18 €/kg
Syr rastlinný Gouda blok 200g Violife
1 ks
Grécko
2,79 €
13,95 €/kg
Syr rastlinný Cheddar blok 2,5kg Violife
1 ks
Grécko
19,19 €
7,68 €/kg
Syr rastlinný Mozzarella blok 2,5kg Violife
1 ks
Rakúsko
19,19 €
7,68 €/kg
Syr rastlinný Mozzarella strúhaný 200g Violife
1 ks
Grécko
3,80 €
19,00 €/kg
Viodeli plátky s kuracou príchuťou 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr rastlinný údený blok 200g Violife
1 ks
Grécko
2,89 €
14,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr rastlinný údený blok 200g Violife
Syr rastlinný údený blok 200g Violife
2,89 € s 19% DPH