Cesnak sušený plátky 400g Hügli

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Jednodruhové korenie
Cena za kg 35,22 €
Na sklade viac ako 1 ks
14,09 € s 19% DPH
Cesnak sušený plátky 400g Hügli

Hügli Sušený cesnak plátky. Hmotnosť/Objem balenia: 400g.

Dehydrovaná zelenina.

Skladovanie

Skladujte pri teplote od 5 - 25°C.

 

 

Zloženie
Cesnak.

 

Alergény
Neuvádza sa.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 354,00
Energetická hodnota [KJ]: 1482,00
Tuky [Gram]: 0,30
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 70,30
z toho cukry [Gram]: 21,00
Vláknina [Gram] 4,70
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 15,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,10
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 400g.

Podobné produkty
Korenie Cesnak sušený 500g Vido
1 ks
Čína
4,55 €
9,10 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Korenie BIO Paprika sladká mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie BIO Oregano 7g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
98,57 €/kg
Korenie BIO Korenie nové mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Jardimére Pražená cibuľka 100g
1 ks
Francúzsko
2,19 €
21,90 €/kg
Cesnak granulovaný Lunys 500g
1 ks
Čína
6,40 €
12,80 €/kg
Korenie BIO Škorica mletá 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Cibuľa sušená plátky 250g Hügli
1 ks
Česká republika
7,59 €
30,36 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Korenie BIO Bazalka 9g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,69 €
76,66 €/kg
Korenie Badián celý 200g Lunys
1 ks
Vietnam
10,49 €
52,45 €/kg
Fenikel celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Korenie BIO Chilli drvené 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Horčičné semienka biele celé 100g Vido
1 ks
Česká republika
0,89 €
8,90 €/kg
Korenie BIO Korenie čierne mleté 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
1,29 €
64,50 €/kg
Korenie BIO Rasca mletá 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
Základ na jogurtovú zálievku s bylinkami 800gHügli
1 ks
Česká republika
13,39 €
16,74 €/kg
Cesnak sušený plátky 400g Hügli
1 ks
Česká republika
14,09 €
35,22 €/kg
Fridátové rezance 2x1kg Hügli
1 KT
Rakúsko
32,69 €
32,69 €/kg
Sardinky v slnečnicovom oleji 900g Diamir
1 ks
Maroko
13,29 €
14,77 €/kg
Hügli Hovädzí bujón v paste premium 900g
1 ks
Česká republika
16,79 €
18,66 €/kg
Mäsový extrakt premium 500g Hügli
1 ks
Česká republika
42,39 €
84,78 €/kg
Zmes zeleniny a húb primavera 2,45kg TuttoGusto
1 ks
Taliansko
35,39 €
14,44 €/kg
Hríby Famigliola Gialla 820g TuttoGusto
1 ks
Česká republika
15,39 €
19,24 €/kg
Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti
1 KT
Česká republika
41,39 €
41,39 €/kg
Mrazené Šúlance zemiakové 2x2,5kg Hügli
1 KT
Lichtenštajnsko
26,99 €
26,99 €/kg
Hugli Food Slovakia s.r.o
Hugli Food Slovakia s.r.o, Nám Slov. uč. tovarišstva 6, 917 01 Trnavaviac informácií o distribútorovi
Müsli zapekané s kúskami ovocia 2kg Mandoletti
Dočasne nedostupné
1 ks
20,09 €
10,05 €/kg
Krupicové knedličky 2 kg Hügli
1 ks
Rakúsko
75,59 €
37,79 €/kg
Zemiakové cesto sypké 15kg Hügli
1 ks
Česká republika
55,99 €
3,73 €/kg
Základ na jogurtovú zálievku s bylinkami 800gHügli
1 ks
Česká republika
13,39 €
16,74 €/kg
Noky zemiakové mini Chicche 6x1kg TuttoGusto
1 KT
Taliansko
30,29 €
30,29 €/kg
Zemiakové cesto sypké 5kg Hügli
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg
Mäsový extrakt premium 500g Hügli
1 ks
Česká republika
42,39 €
84,78 €/kg
Vega zeleninová 1,2kg Hügli
1 ks
Česká republika
12,39 €
10,33 €/kg
Ovsená kaša maliny a chia semienkami 5x1,25kg Mandoletti
1 KT
Česká republika
41,39 €
41,39 €/kg
Hügli Hovädzí bujón v paste premium 900g
1 ks
Česká republika
16,79 €
18,66 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cesnak sušený plátky 400g Hügli
Cesnak sušený plátky 400g Hügli
14,09 € s 19% DPH