Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Kotányi Zmes korenia na Ryby. Hmotnosť/ Objem: 26g
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 38,08 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,99 € s 19% DPH
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi

Úlovok dňa: perfektná koreninová soľ na ryby Kotányi. Aromatická, osviežujúca a korenistá, s lahodným tónom citrónu – jednoduchý spôsob, ako si vychutnať lahodnú chuť Stredomoria.

  • Návod na použitie: Filety zo zubáča s cuketou a žltou paprikou. Pre 2 osoby potrebujete: 2 filety zo zubáča, 1 PL koreninovej soli KOTÁNYI na Ryby, 2 PL olivového oleja, 1 cuketu, 1 žltú paprika, štipku tymianu, soľ, čierne korenie, citrónovú šťavu Návod na prípravu: Filety z oboch strán potrite koreninovou soľou KOTÁNYI na Ryby.Na olivovom oleji, na miernom ohni, opekajte filety kožou smerom dole asi 3 minúty. Potom ich opatrne otočte. Cuketu a papriku opražte na olivovom oleji. Osoľte, okoreňte a pridajte tymian. Tip: Rybu pokvapkajte citrónovou šťavou.

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zloženie

Zloženie výrobku: Jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodid draselný) (max. 41 %), HORČICOVÉ SEMENÁ, sušená cibuľa, rozmarín, sušený cesnak, čierne korenie, kukuričný škrob, kôpor, kajenská paprika, citrónová kôra, kurkuma, koriander, prírodná citrónová aróma, senovka grécka, zázvor, rímska rasca.

Alergény (zoznam zložiek): HORČICOVÉ SEMENÁ

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 234
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 976
Tuky [Gram] 8.2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 21
z toho cukry [Gram] 5.4
Vláknina [Gram] N/A
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 12
Soľ (NaCl) [Gram] 37.3
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 26g

Podobné produkty
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
34,35 €/kg
Zmes korenia na Punč 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Zmes korenia na Varené víno 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
28,28 €/kg
Zmes korenia Kotlíkový guláš 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
30,39 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Zmes korenia Šaláty Mlynček 40g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
49,75 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Slaný karamel 65g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
41,38 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg
Zmes korenia Mlynček Pestrá zmes 45g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,39 €
53,11 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Zmes korenia Zemiaky Vidiecky štýl 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Zmes korenia na Pizzu 18g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
43,89 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Slaný karamel 65g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
41,38 €/kg
Zmes korenia Mlynček Čili Birdseye 24g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
112,08 €/kg
Zmes korenia na cestoviny s cesnakom a čili 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
49,50 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
Zmes korenia na Ryby 26g Kotányi
0,99 € s 19% DPH