Vanilkový Lusk 2ks Lunys

1 ks
Madagaskar
Lunys Vanilkový Lusk 17-18cm. Balenie obsahuje 2 struky.
Krajina pôvodu Madagaskar
Kategória Prísady na pečenie a varenie
Cena za kg 869,99 €
Na sklade viac ako 100 ks
6,09 € s 19% DPH
Vanilkový Lusk 2ks Lunys

Vanilkový Lusk 17-18 cm. Balenie obsahuje 2 struky



Skladovanie

  • Skladujte na suchom mieste

Návod na použitie

  • podľa želanej intenzity chuti a vône
Zloženie
100% Bourbon vanilka

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]: 251,00
Energetická hodnota [KJ]: 1039,00
Tuky [Gram]: 8,80
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,80
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 23,00
z toho cukry [Gram]: 11,00
Vláknina [Gram] 31,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 4,70
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,03
Obsah balenia

Balenie obsahuje 2 struky.

Podobné produkty
Buchty 507g Dr. Oetker
1 ks
Slovensko
3,39 €
6,69 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Brusnice sušené 1kg
1 ks
Kanada
11,12 €
11,12 €/kg
Allnature Sirup Čakankový 250ml
1 ks
Holandsko
4,99 €
19,96 €/LIT
Arašidy lúpané pražené solené KK dóza 227g Alika
1 ks
Čína
2,89 €
12,73 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK 150g Alika
1 ks
Čína
1,79 €
11,93 €/kg
-22%
Bear ovocné rolky Mango 20g
1 ks
1,09 €
0,85 €
42,50 €/kg
Allnature Sirup Kokosový Bio 250ml
1 ks
Holandsko
4,19 €
16,76 €/LIT
 Orion Čokoládové Kúsky posyp 400g Nestlé
1 ks
Česká republika
12,39 €
30,98 €/kg
Chia semienka 1000g
1 ks
Paraguaj
7,29 €
7,29 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené ArRashid 1kg Alika
1 ks
Česká republika
5,59 €
5,59 €/kg
Allnature Sirup Javorový 250ml
1 ks
Kanada
5,79 €
23,16 €/LIT
Arašidy lúpané pražené solené ArRashid 500g Alika
1 ks
Argentína
2,79 €
5,58 €/kg
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Allnature Melasa trstinová Bio 250ml
1 ks
Spojené štáty americké
1,89 €
7,56 €/LIT
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Arašidy lúpané pražené nesolené KK 250g Alika
1 ks
Čína
2,79 €
11,16 €/kg
Brusnice sušené LUNYS 200g
1 ks
Česká republika
2,70 €
13,50 €/kg
Vločková Morská soľ 200g korenička
1 ks
Belgicko
6,59 €
32,95 €/kg
Sirup Jahodový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Korenie škorica celá 250g Lunys
1 ks
Vietnam
7,49 €
29,96 €/kg
Ľan hnedý 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,39 €
9,80 €/kg
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Korenie Chilli papričky mleté 500g Lunys
1 ks
Španielsko
5,99 €
11,98 €/kg
Sóda bikarbóna 100g Lunys
1 ks
Nemecko
0,49 €
4,90 €/kg
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Soľ morská vločková 400g Lunys
1 ks
Belgicko
11,49 €
28,73 €/kg
Sezamové semienka čierne 450g Lunys
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Korenie Čierne korenie celé 500g LUNYS
1 ks
Vietnam
9,99 €
19,98 €/kg
Kakao 500g Lunys
1 ks
Holandsko
8,19 €
16,38 €/kg
Tekutý dym 900g Lunys
1 ks
Slovensko
16,99 €
18,88 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Lunys Hovädzí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
5,59 €
5,59 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Polievkové guličky 1kg Lunys
1 ks
Nemecko
6,69 €
6,69 €/kg
Soľ morská vločková 1,4 kg Lunys
1 ks
Belgicko
27,39 €
19,56 €/kg
Zmes korenia Živánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vanilkový Lusk 2ks Lunys
Vanilkový Lusk 2ks Lunys
6,09 € s 19% DPH