Sirup Bazový 700ml Lunys

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Koktejlové
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 12,70 €
Na sklade viac ako 10 ks
8,89 € s 23% DPH
Sirup Bazový 700ml Lunys

Veľmi kvalitný sirup z bazového kvetu. Hmotnosť / Objem balenia: 700 ml.

Veľmi kvalitný sirup z bazového kvetu. Prírodný produkt vyrobený bez chemických prísad a umelých sladidiel. Pasterizovaný.

Návod na použite:

Doporučené riedenie: 1:12. Pred použitím zatrepať!

Skladovanie

Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Minimálny dátum trvanlivosti je uvedený na hrdle fľaše.

 

Zloženie
Extrakt z kvetu bazy, Cukor, voda, Kyseliny: kyselina citrónová, Prírodná aróma kvet bazy.

 

Alergény
Neuvádza sa.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 260,00
Energetická hodnota [KJ]: 1105,00
Tuky [Gram]:  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 65,00
z toho cukry [Gram]: 65,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]:  
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 700 ml.

Podobné produkty
Sirup Bazový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Jablková štrúdľa 1l Herbert
1 ks
Slovensko
17,79 €
17,79 €/LIT
Spotrebujte do 28.10.26 Spotreba 28.10.26
-25%
Sirup Jablková štrúdľa 1l Herbert VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
17,36 €
13,02 €
13,02 €/LIT
Pyré Mango 1l Monin
1 ks
Francúzsko
20,69 €
20,69 €/LIT
Sirup Jahodový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Allnature Sirup Datľový 250ml
Očakávame 01.10.
1 ks
4,19 €
16,76 €/LIT
Sirup Broskyňa 1l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
12,79 €/LIT
Sirup Jahoda 1l Monin
1 ks
Francúzsko
13,99 €
13,99 €/LIT
Sirup Baza 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
18,27 €/LIT
Lime Juice 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
9,29 €
13,27 €/LIT
Sirup Gingerbread 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
18,27 €/kg
Sirup Grenadína 1l Monin
1 ks
Francúzsko
11,39 €
11,39 €/LIT
Sirup Cherry Blossom 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
18,27 €/LIT
Sirup Cloudy Lemonade Base 1l Monin
Dočasne nedostupné
1 ks
11,39 €
11,39 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 1l Monin
1 ks
Francúzsko
11,39 €
11,39 €/LIT
BIO 100% Šťava Sicílsky BIO citrón, Herbert 1l
1 ks
Slovensko
13,99 €
13,99 €/LIT
Sirup Daiquiri Le Mixeur 1l Monin
1 ks
Francúzsko
11,39 €
11,39 €/LIT
Sirup Egreš & Kamilka 1l Vlčie Sirupy
1 ks
Slovensko
16,89 €
16,89 €/LIT
Allnature Sirup Agávový 250ml
1 ks
Mexiko
3,49 €
13,96 €/LIT
Korenie Ružové celé 100g Lunys
1 ks
Vietnam
3,49 €
34,90 €/kg
Citrodeko 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Vanilkový Lusk 2ks Lunys
1 ks
Madagaskar
6,09 €
869,99 €/kg
Lunys Údený vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/kg
Korenie Majoránka 100g LUNYS
1 ks
Egypt
2,39 €
23,90 €/kg
Korenie Čierne korenie celé 500g LUNYS
1 ks
Vietnam
9,99 €
19,98 €/kg
Puding vanilkový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Lunys Hovädzí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
5,59 €
5,59 €/kg
Spotrebujte do 25.10.26 Spotreba 25.10.26
-25%
Zmes korenia Hydinová cigánska 1kg Lunys VÝPREDAJ
1 ks
4,28 €
3,21 €
3,21 €/kg
Momentálne nedostupný
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
UNIMAR TRADE s.r.o
Hlavná 340,900 41 Rovinka, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Sirup Uhorka 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Karamelový 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
10,41 €/LIT
Sirup Kokosový 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
10,41 €/LIT
Sirup Zázvorový 700ml LaFruta
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
11,49 €
16,41 €/LIT
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Vanilkový 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
10,41 €/LIT
Sirup Bazový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Malinový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Tropical-Passionfruit 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
-22%
Sirup Lieskový Orech 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
5,69 €
8,13 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sirup Bazový 700ml Lunys
Sirup Bazový 700ml Lunys
8,89 € s 23% DPH