Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza

1 ks
Slovensko
Lunys WOK INDIA - TANDOORI dóza. Hmotnosť / Objem balenia: 500g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 12,58 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,29 € s 19% DPH
Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza

Indická aromatická a koreniaca zmes hlavne na kuracie mäso marinované a zapečené.



  • Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste
  • Návod na použitie: posypom podľa želanej intenzity, alebo do oleja na marinádu
Zloženie

Zloženie výrobku: koreniny ( koriander, rímska rasca, čierne korenie, zázvor, rajčiaky, cibuľa, paprika, kardamom, škorica, klinček, muškatový orech, badián, fenikel, bobkový list, chilli, cesnak), himalajská soľ - max 10%, cukor, extrakty korenín, kyselina citrónová.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 257
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1076
Tuky [Gram] 11
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 39
z toho cukry [Gram] 14
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 8.3
Soľ (NaCl) [Gram] 14.5
Obsah balenia

8x8x18

Podobné produkty
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Paprika sladká lahôdková 1kg Lunys
1 ks
Španielsko
7,19 €
7,19 €/kg
Zmes korenia Americké zemiaky 550g Lunys
1 ks
Slovensko
5,79 €
10,53 €/kg
Kakaový prášok sladený 500g Lunys
1 ks
Slovensko
5,69 €
11,38 €/kg
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Lunys Zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,79 €
4,79 €/kg
Zmes korenia na kura 550g Lunys
1 ks
Slovensko
7,59 €
13,80 €/kg
Žemľové kocky 150g Lunys
1 ks
Nemecko
1,89 €
12,60 €/kg
Sezamové semienka biele 450g Lunys
1 ks
India
6,59 €
14,64 €/kg
Korenie bazalka sušená LUNYS 170g
1 ks
Turecko
4,19 €
24,65 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Korenie nové mleté 400g Lunys
1 ks
Mexiko
10,89 €
27,23 €/kg
Korenie Kumín/Rasca rímska celá 400g Lunys dóza
1 ks
India
6,79 €
16,98 €/kg
Zmes korenia na gril Argentína 650g Lunys
1 ks
Slovensko
7,69 €
11,83 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Lunys Zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
4,79 €
4,79 €/kg
Zmes korenia Živánska 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg
Puding kakaový Lunys 500g
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Polievkové guličky 1kg Lunys
1 ks
Nemecko
6,69 €
6,69 €/kg
Lunys Hríbový bujón 1kg
1 ks
Slovensko
6,50 €
6,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza
Korenie wok India Tandoori 500g Lunys dóza
6,29 € s 19% DPH