Thajská Chilli omáčka s cesnakom 200ml Shan'shi

1 ks
Malajzia
Krajina pôvodu Malajzia
Kategória K cestovinám
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 16,95 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,39 € s 19% DPH
Thajská Chilli omáčka s cesnakom 200ml Shan'shi

Shan`Shi´ Studená omáčka s čili cesnakom, pasterizovaná. Tekuté ochucovadlo. Hmotnosť/Objem balenia 1ks : 200 ml.

Čili omáčky sú dôležitou súčasťou ázijskej kuchyne a to sa odráža v neuveriteľnej ponuke rôznych druhov. Obzvlášť pikantná je práve Shan’shi thajská čili omáčka. Je to chutná kombinácia pikantných červených papričiek a cesnaku. S pikantným nádychom a jemnou chuťou cesnaku je ideálna pre prípravu pokrmov z hydiny a grilovaného mäsa.

NÁVOD NA POUŽITIE

Vhodné k jarným rolkám, pečeným rybám a morským plodom.

SKLADOVANIE

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom. Po otvorení uchovajte v chladničke (+6°C) a spotrebujte do 4 týždňov.

Zloženie

cukor, čili 22%, kvasný ocot liehový, maltóza, pitná voda, cesnak 5%, jedlá soľ, modifikovaný škrob, zázvor, extrakt z droždia

 

ALERGÉNY

neobsahuje

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
 
Energetická hodnota [Kcal]: 266,00
Energetická hodnota [KJ]: 1129,00
Tuky [Gram]:  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 65,00
z toho cukry [Gram]: 47,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,90
Soľ (NaCl) [Gram]: 4,400
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia 1ks : 200 ml.

Podobné produkty
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Pizza omáčka 4,2kg Iska
1 ks
14,69 €
3,50 €/kg
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
Dočasne nedostupné
1 ks
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
1 ks
Slovensko
2,39 €
0,30 €/ks
Pesto bazalkové 190g Divella
1 ks
Taliansko
3,39 €
17,84 €/kg
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Pizza Sauce Classica 4100g Mutti
1 ks
Taliansko
16,99 €
4,14 €/kg
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Distribútor: MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Monster Munch zemiakový snack 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Cestoviny Rezance Ramen 250g Shan'shi
1 ks
Čína
2,00 €
8,00 €/kg
Teriyaki omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
Pasta Thai Curry (Kari) červená štipľavá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
1 ks
Rakúsko
7,90 €
8,78 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Thajská Chilli omáčka s cesnakom 200ml Shan'shi
Thajská Chilli omáčka s cesnakom 200ml Shan'shi
3,39 € s 19% DPH