Sweet China omáčka 120g Shan'shi

1 ks
Malajzia
Krajina pôvodu Malajzia
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 17,42 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,09 € s 19% DPH
Sweet China omáčka 120g Shan'shi

S omáčkou Shan’shi Sweet China pripravíte typické čínske jedlo, ako nikdy pred tým. Paprika, bambusové klíčky, cibuľa a ananás urobia v jedle príjemnú sladko-kyslú chuť. Na prípravu dvoch porcií krátko osmažte asi 300 gramov mäsa, rýb alebo zeleniny, pridajte omáčku Shan’shi Sweet China a nechajte mierne variť ešte 3-4 minúty. Pre plnohodnotné jedlo podávajte so Shan’shi wok rezancami alebo Shan’shi ryžovými rezancami.

Shan'Shi Instantná sladko-kyslá omáčka pre wok, dehydratovaný výrobok. Vhodná na dochutenie všetkých čínskych jedál. Hmotnosť/Objem balenia 1ks: 120g.

Návod na použitie

300g mäsa, morských plodov, alebo zeleniny v panvici predsmažte, vysypte obsah vrecka, poduste 3-4 minúty a podávajte s ryžou, alebo cestovinami.

Skladovanie

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorení uchovávajte v chladničke (+6°C) a spotrebujte do 3 dní.

Zloženie

pitná voda, cukor, ocot z cukrovej trstiny, rajčinové pyré, modifikovaný škrob, cibuľa, ananás, jedlá soľ, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, farbivo: extrakt z papriky, slnečnicový olej

Alergény

neobsahuje

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 131,00
Energetická hodnota [KJ]: 556,00
Tuky [Gram]:  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 32,00
z toho cukry [Gram]: 27,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,40
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,600
Podobné produkty
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Pasta Thai Curry (Kari) červená štipľavá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Pasta Thai Curry (Kari) žltá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Ustricová omáčka Oyster Sauce 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,19 €
15,95 €/LIT
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
1 ks
Rakúsko
7,90 €
8,78 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sweet China omáčka 120g Shan'shi
Sweet China omáčka 120g Shan'shi
2,09 € s 19% DPH