Poke omáčka 250ml Kikkoman

1 ks
Holandsko
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória K cestovinám
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 26,36 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,59 € s 19% DPH
Poke omáčka 250ml Kikkoman

Kikkoman Poké omáčka 250 ml

Popis

Kikkoman Poke omáčka - omáčka na poke bowl, vďaka ktorej bude chutiť ako z reštaurácieMáš chuť na poke bowl, ale nechce sa ti míňať veľa peňazí v reštaurácii? Čo tak si ju skúsiť urobiť doma? Zmiešaj svoju obľúbenú zeleninu, ryžu, rybu a dochuť ju Poke omáčkou

Značka

Kikkoman

Skladovanie
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 2 mesiacov. Minimálna trvanlivosť do: viď zadná strana.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Vhodné na prípravu poké pokrmov, dochutenie zeleniny, ryže alebo šalátu.

Zloženie

Sójová omáčka 42 % (pitná voda, sójové bôby, pšenica, jedlá soľ), pitná voda, cukor, modifikovaný škrob, kvasný ocot liehový, olej z opečených sezamových semien 1,7 %, koncentrovaná citrónová šťava, jedlá soľ, extrakt z droždia, morská riasa v prášku (Ascophyllum nodosum), paprikový extrakt

Alergény

Sezam, Sója, Pšenica

Výživové hodnoty na 100 ml:
Energia 780 kJ/184 kcal
Tuky 2,0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g
Sacharidy 35 g
- z toho cukry 32 g
Bielkoviny 4,8 g
Soľ 7,5 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250 ml 

Podobné produkty
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
1 ks
Slovensko
2,39 €
0,30 €/ks
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
Dočasne nedostupné
1 ks
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pizza omáčka 4,2kg Iska
1 ks
14,69 €
3,50 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Pesto bazalkové 190g Divella
1 ks
Taliansko
3,39 €
17,84 €/kg
Pizza Sauce Classica 4100g Mutti
1 ks
Taliansko
16,99 €
4,14 €/kg
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Polpa di pomodoro La Dolcissima 10kg Due Fagiani
1 ks
Taliansko
25,69 €
2,57 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Sójová omáčka s dávkovačom 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT
Sójová omáčka Ponzu Citrus 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
13,89 €
13,89 €/LIT
Sójová omáčka 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
9,99 €
9,99 €/LIT
Teriyaki omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,19 €
24,76 €/LIT
Sójová omáčka s nízkym obsahom soli 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
30,60 €/LIT
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
18,36 €/LIT
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Sójová omáčka Tamari bezgluténová 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,89 €
19,56 €/LIT
BOLTON CZECHIA, spol. s r.o. - organizačná zložka
Karpatské námestie 10A 831 06 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Rio Mare paté lososový krém 100g
1 ks
Taliansko
3,29 €
32,90 €/kg
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
18,36 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT
Sójová omáčka Ponzu Citrus 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
13,89 €
13,89 €/LIT
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sójová omáčka Tamari bezgluténová 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,89 €
19,56 €/LIT
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Sójová omáčka 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
9,99 €
9,99 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Poke omáčka 250ml Kikkoman
Poke omáčka 250ml Kikkoman
6,59 € s 19% DPH