Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi

1 ks
Nemecko
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Rezance a ryža
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 9,96 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,49 € s 19% DPH
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi

Shan’shi Wok rezance sú špeciálne vaječné rezance, ktoré tvoria ideálnu surovinu pre rýchle wok jedlá. Vložte rezance do woku alebo na panvicu s nejakou tekutinou (pomer 1:2) a miešajte až kým nevypijú všetku tekutinu. Sú pripravené za 3-4 minúty!

Shan'Shi Cestoviny semolinové, sušené, bez potreby predvarenia. Hmotnosť/Objem balenia 1ks: 250g.

Návod na použitie

Pripravujú sa bez predvarenia. Rezance a dvojnásobné množstvo vody vložte do vopred pripravenej zeleninovej alebo mäsovej zmesi pripravenej vo woku, miešajte 3 - 4 minúty a podávajte.

Skladovanie

Skladujte v suchu.

Zloženie

Múka z tvrdej pšenice

Alergény

Obilniny obsahujúce lepok

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 353,00
Energetická hodnota [KJ]: 1497,00
Tuky [Gram]: 1,60
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,50
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 71,00
z toho cukry [Gram]: 3,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 12,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,010
Podobné produkty
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Cestoviny Soba Pohánkové 300g Eaglobe
1 ks
Čína
1,99 €
6,63 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Hovädzia 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Pikantná 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Ramen rezance 180g Maiwa
1 ks
Čína
1,09 €
6,06 €/kg
Ramen rezance Shandong 2kg Eaglobe
1 ks
Čína
8,79 €
4,40 €/kg
Nissin Instantné rezance Soba Cup Teriyaki 90g
1 ks
Maďarsko
2,39 €
26,56 €/kg
Nissin Instantná polievka Cup Noodles Hovädzia 64g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
31,09 €/kg
Ryža Jazmínová 500g Lagris
1 ks
Thajsko
2,09 €
4,18 €/kg
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Cestoviny Rezance Ramen 250g Shan'shi
1 ks
Čína
2,00 €
8,00 €/kg
Asia Time Instantné rezance chilli 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Ryža Jasmínová 4,5kg Royal Orient
1 ks
Kambodža
18,99 €
4,22 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Kuracia 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Nissin Instantná polievka Cup Noodles Kuracia 63g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
31,59 €/kg
Asia Time Instantné rezance 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Ramen rezance Lanzhou 2kg Eaglobe
1 ks
Čína
8,79 €
4,40 €/kg
Nissin Instantné rezance Soba Cup Chilli 92g
1 ks
Maďarsko
2,39 €
25,98 €/kg
Ryža Jasmínová 20kg Royal Orient
1 ks
Kambodža
56,99 €
2,85 €/kg
Nissin Instantné rezance Soba Cup Classic 90g
1 ks
Maďarsko
2,39 €
26,56 €/kg
MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
1,10 €/ks
Ustricová omáčka Oyster Sauce 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,19 €
15,95 €/LIT
Sweet China omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Pasta Thai Curry (Kari) žltá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Monster Munch zemiakový snack 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
1 ks
Rakúsko
7,90 €
8,78 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
2,49 € s 19% DPH