Pesto bazalkové 190g Franz Josef

1 ks
Taliansko
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória K cestovinám
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 15,21 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,89 € s 19% DPH
Pesto bazalkové 190g Franz Josef

Franz Josef Kaiser Bazalkové pesto 190g.

FJK Bazalkové pesto 190g. Pasterizované.

Skladovanie

Skladujte v suchu, chráňte pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Po otvorení skladujte v chladničke spotrebujte do 3 dní.Minimálna trvanlivosť do konca: uvedené na viečku.

 

 

Zloženie
Bazalka 33, 5%, Olivový olej, Slnečnicový olej, Syr Grana Padano DOP* 6, 3 % [mlieko, jedlá soľ, syridlo, konzervačná látka: lyzozým (obsahuje vajcia)], Mleté jadrá kešu orechov, Zemiakové vločky (zemiaky, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín), Cukor, Syr Pecorino Romano DOP* 2% (ovčie mlieko, jedlá soľ, jahňacie syridlo, mliekarenské kultúry), Jedlá soľ, Píniové oriešky, Regulátor kyslosti: kyselina mliečna, Cesnak, *DOP = chránené označenie pôvodu.

 

Alergény
Obsahuje mlieko, vajcia, orechy.Môže obsahovať arašidy a iné orechy.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 506,00
Energetická hodnota [KJ]: 2085,00
Tuky [Gram]: 50,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 8,30
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 7,70
z toho cukry [Gram]: 4,10
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 4,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,00
Obsah balenia

Hmotnosť/objem 190g.

Podobné produkty
Pesto bazalkové 190g Divella
1 ks
Taliansko
3,39 €
17,84 €/kg
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Pizza omáčka 4,2kg Iska
1 ks
14,69 €
3,50 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
Pizza Sauce Classica 4100g Mutti
1 ks
Taliansko
16,99 €
4,14 €/kg
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
1 ks
Slovensko
2,39 €
0,30 €/ks
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
Očakávame 02.10.
1 ks
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Polpa di pomodoro La Dolcissima 10kg Due Fagiani
1 ks
Taliansko
25,69 €
2,57 €/kg
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Kapary bez stopiek 100g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,59 €
26,50 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Olivy zelené s ančovičkami 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Olivy zelené so sušenými paradajkami 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
32,72 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Korenie zelené v slanom náleve 110g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,49 €
22,92 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Balzamikové glazé z Modeny figové 150ml FranzJosef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Kompót ananás plátky 3050g Giana
1 ks
Thajsko
14,09 €
7,87 €/kg
Teriyaki omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Giana
1 ks
Maďarsko
1,49 €
5,23 €/kg
Olej ryžový 750ml Franz Josef
1 ks
Španielsko
6,40 €
8,53 €/LIT
Paradajky sušené 100g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,39 €
23,90 €/kg
Olivy zelené so sušenými paradajkami 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
32,72 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Kompót Hrušky polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Čína
1,69 €
7,35 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Špargľa biela 720ml (680g) Giana
1 ks
Čína
7,39 €
18,71 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pesto bazalkové 190g Franz Josef
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
2,89 € s 19% DPH