Distribútor: MARESI Foodbroker s.r.o.

Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republika

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
32 produktov
Monster Munch zemiakový snack 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Pasta Wasabi 43g Shan’Shi
1 ks
Čína
2,98 €
69,30 €/kg
Mlieko kokosové 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,79 €
10,85 €/LIT
Ocot ryžový 5% 150ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,69 €
17,93 €/LIT
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Cestoviny Rezance Ramen 250g Shan'shi
1 ks
Čína
2,00 €
8,00 €/kg
Mlieko kokosové light 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,03 €/LIT
Pasta Thai Curry (Kari) žltá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Klíčky Mungo fazule v náleve 330g Shan'shi
1 ks
Holandsko
2,49 €
13,83 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Ustricová omáčka Oyster Sauce 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,19 €
15,95 €/LIT
Pasta Thai Curry (Kari) červená štipľavá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
1 ks
Rakúsko
7,90 €
8,78 €/kg
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,49 €
17,45 €/LIT
Teriyaki omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
Sójová omáčka Wok cesnak, zázvor 150ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,19 €
14,60 €/LIT

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana