Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória K cestovinám
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za ks 0,30 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 19% DPH
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
Vlastnosti
  • Natur bez chemickej konzervácie
Značka
  • Tatrakon
Skladovanie
  • Skladujte v suchu. Chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Po otvorení ihneď spotrebujte!
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Výrobok je určený po ohriatí na konzumáciu.
Zloženie

Voda, Paradajkový pretlak, Sója 9 %, Bravčové mäso 7 %, Cibuľa, Kukurično-ryžová múka, Cukor, Repkový olej, Jedlá soľ, Zmes korenín v rôznom pomere

Alergény

Sója

Výživové hodnoty na 100 g
Energia572 kJ/137 kcal
Tuky6,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny1,9 g
Sacharidy14,6 g
z toho cukry6,5 g
Bielkoviny4,3 g
Soľ1,0 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 400 g

Podobné produkty
Zmes na špagety 400g Hamé
1 ks
Česká republika
2,69 €
6,73 €/ks
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
Očakávame 02.10.
1 ks
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Pizza omáčka 4,2kg Iska
1 ks
14,69 €
3,50 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
Pesto bazalkové 190g Divella
1 ks
Taliansko
3,39 €
17,84 €/kg
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Pizza Sauce Classica 4100g Mutti
1 ks
Taliansko
16,99 €
4,14 €/kg
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
1 ks
Slovensko
2,39 €
0,30 €/ks
TATRAKON spol. s r.o.
Alžbetina 23 058 01 Poprad Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
1 ks
Slovensko
2,39 €
0,30 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
2,39 € s 19% DPH