Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef

1 ks
Taliansko
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória K cestovinám
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 6,83 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 19% DPH
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef

Franz Josef Kaiser Napoletana paradajková omáčka so zeleninou 350 g.

FJK Paradajková omáčka Napoletana so zeleninou 350g. Pasterizované.

Skladovanie

Skladovať v suchu, chrániť pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Po otvorení ihneď spotrebovať. Minimálna trvanlivosť do: uvedené na viečku.

 

 

Zloženie
Drvené paradajky 72%, Paradajkový pretlak zahustený 9%, Cibuľa 6%, Mrkva 6%, Pitná voda, Cukor, Jedlá soľ, Olivový olej, Modifikovaný kukuričný škrob.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 51,00
Energetická hodnota [KJ]: 213,00
Tuky [Gram]: 1,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,20
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 7,70
z toho cukry [Gram]: 6,80
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,60
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,40
Obsah balenia

Hmotnosť/objem 350g.

Podobné produkty
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Pizza Sauce Classica 4100g Mutti
1 ks
Taliansko
16,99 €
4,14 €/kg
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
Dočasne nedostupné
1 ks
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
1 ks
Slovensko
2,39 €
0,30 €/ks
Pesto bazalkové 190g Divella
1 ks
Taliansko
3,39 €
17,84 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Polpa di pomodoro La Dolcissima 10kg Due Fagiani
1 ks
Taliansko
25,69 €
2,57 €/kg
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Pizza omáčka 4,2kg Iska
1 ks
14,69 €
3,50 €/kg
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Olivy zelené s ančovičkami 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajky sušené v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Olivy zelené s lososom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Špargľa biela 720ml (680g) Giana
1 ks
Čína
7,39 €
18,71 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 170g Giana
1 ks
Ekvádor
2,19 €
18,25 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Kompót Hrušky polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Čína
1,69 €
7,35 €/kg
Paradajky sušené krájané v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Olivy zelené so sušenými paradajkami 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
32,72 €/kg
Kapary bez stopiek 100g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,59 €
26,50 €/kg
Teriyaki omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Kompót ananás krájaný 3050 g Giana
1 ks
Vietnam
12,59 €
4,13 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
2,39 € s 19% DPH