Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef

1 ks
Taliansko
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória K cestovinám
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 6,83 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,39 € s 19% DPH
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef

Franz Josef Kaiser Arrabbiata paradajková omáčka s chilli 350 g.

FJK Paradajková omáčka Arrabbiata s chilli 350g. Pálivý výrobok. Pasterizované.

Skladovanie

Skladovať v suchu, chrániť pred pôsobením priameho slnečného žiarenia a pred mrazom. Po otvorení ihneď spotrebovať. Minimálna trvanlivosť do: uvedené na viečku.

 

 

Zloženie
Drvené paradajky 81%, Paradajkový pretlak zahustený 9%, Pitná voda, Červená paprika 1%, Cesnak, Olivový olej, Jedlá soľ, Cukor, Petržlen, Chilli 0, 13%.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 45,00
Energetická hodnota [KJ]: 188,00
Tuky [Gram]: 1,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,20
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 6,20
z toho cukry [Gram]: 5,60
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,70
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,00
Obsah balenia

Hmotnosť/objem 350 g.

Podobné produkty
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Pizza Sauce Classica 4100g Mutti
1 ks
Taliansko
16,99 €
4,14 €/kg
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
Dočasne nedostupné
1 ks
11,49 €
9,19 €/kg
Pesto bazalkové 190g Divella
1 ks
Taliansko
3,39 €
17,84 €/kg
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Morca-Della zmes na špagety TATRAKON 400g
1 ks
Slovensko
2,39 €
0,30 €/ks
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
Polpa di pomodoro La Dolcissima 10kg Due Fagiani
1 ks
Taliansko
25,69 €
2,57 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pesto bazalkové 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Pizza omáčka 4,2kg Iska
1 ks
14,69 €
3,50 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Bolognese 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
1 ks
Turecko
10,99 €
11,57 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Balzamikové glazé z Modeny figové 150ml FranzJosef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Tresčia pečeň s citrónom 115g Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
Island
3,29 €
28,61 €/kg
Pesto so sušenými paradajkami 190g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,89 €
15,21 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Goral, spol. s r.o.
Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SRviac informácií o distribútorovi
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Giana
1 ks
Maďarsko
1,49 €
5,23 €/kg
Olivy zelené so sušenými paradajkami 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
32,72 €/kg
Kompót Marhule polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,79 €
7,46 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Paradajky sušené krájané v oleji 180g Franz Josef
1 ks
Turecko
2,19 €
19,91 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 170g Giana
1 ks
Ekvádor
2,19 €
18,25 €/kg
Olej tekvicový 250ml Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
Rakúsko
8,05 €
32,20 €/LIT
Ustricová omáčka Oyster Sauce 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
2,39 € s 19% DPH