Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko

1 ks
Rakúsko
Efko Uhorky veľkosť 6 -9 cm, spracovaná sterilizovaná jednodruhová zelenina v sladkokyslom náleve, s objemom: 1550 g / 1700 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 900 g.
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,78 €
Na sklade viac ako 10 ks
7,90 € s 19% DPH
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko

Uhorky sterilizované 6-9 EFKO 1700ml

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Môže sa uchovávať v chladničke iba niekoľko dní po otvorení.

Zloženie

Uhorka, jedlá soľ, kyslý ocot, HORČIČNÉ ZRNÁ, extrakt z korenia, sladidlo: sacharín.

Alergény

Horčičné semená

Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 17
Energetická hodnota [KJ]: 72
Tuky [Gram]: 0,5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 1,3
z toho cukry [Gram]: 1
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,7
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,4
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1550g zaváraninová fľaša

Podobné produkty
Uhorky sterilizované 6-9cm 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
6,69 €
3,82 €/kg
Feferóny červené špicaté 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,19 €
5,74 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Fazuľa červená v mierne slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
6,49 €
4,33 €/kg
Cvikla (Červená repa) kocky 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,79 €
3,22 €/kg
Feferóny guľaté sterilizované 720ml (610g) Ady
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,60 €/LIT
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Chren Steierský strúhaný STEIRER 2,3l / 1kg
1 ks
Rakúsko
15,59 €
15,59 €/kg
Cícer sterilizovaný 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,29 €
3,53 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Fazuľa v paradajkovej omáčke 2,62kg Heinz
1 ks
Rakúsko
16,99 €
6,48 €/kg
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
1 ks
Slovensko
5,89 €
3,27 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Fazuľa čierna sterilizovaná 2500g Mazza
1 ks
Taliansko
5,79 €
3,86 €/kg
Bratenjus 3kg Hügli
1 ks
Česká republika
90,99 €
30,33 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Feferóny guľaté 3720ml (3200g) Ady
1 ks
Slovensko
9,19 €
5,74 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
1 ks
Rakúsko
7,90 €
8,78 €/kg
-20%
Kapusta kvasená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Pasta Thai Curry (Kari) červená štipľavá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
1 ks
Rakúsko
7,90 €
8,78 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Sweet China omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
-20%
Kapusta červená 500g Efko
1 ks
Rakúsko
1,99 €
1,59 €
3,53 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
Uhorky sterilizované 6-9cm 1700ml (1550g) Efko
7,90 € s 19% DPH