Plesňové a zrejúce

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
55 produktov
Syr Encián s bielou plesňou gastro 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,35 €
11,25 €/kg
Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů
1 ks
Česká republika
2,09 €
17,42 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
11,58 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou strúhaný 1kg Tami
1 ks
Slovensko
8,25 €
8,25 €/kg
Syr Encián camembert 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,55 €
14,09 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou bezlaktózový 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
15,36 €/kg
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Syr Pointe de Brie s bielou plesňou 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,39 €
16,95 €/kg
Olomoucké tvarôžky 100g
1 ks
Česká republika
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Romadur 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Camembert 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Syr plesnivec 80g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
17,38 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou valec 450g Soignon
1 ks
Francúzsko
9,89 €
21,98 €/kg
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
1 ks
Česká republika
28,32 €
10,49 €/kg
Gorgonzola Dolce Bacco DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
4,99 €
24,95 €/kg
Roquefort Cave Saveur AOP Société 150 g
1 ks
Francúzsko
4,99 €
33,27 €/kg
Gorgonzola Piccante Bacco Verde DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
5,39 €
26,95 €/kg
Syr Niva Jihočeská Premium 70% 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,09 €
20,90 €/kg
Syr Niva Jihočeská cca 1,2kg Madeta
1 kg
Česká republika
12,83 €
10,69 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana