Syr z kozieho a ovčieho mlieka cca 130g Deliq
Krajina pôvodu | Španielsko |
Kategória | Ovčie a kozie |
Množstvo v kartóne | 1,04 kg |
Cena za kg |
|
Cena za ks |
|
Hmotnosť 1ks | 0.13 kg |
Jedinečný syr vyrobený z kozieho a ovčieho mlieka. Aby sa z neho získalo to najlepšie, boli tieto mlieka skombinované počas procesu topenia. Výsledkom je syr s jemnou a mierne drobivou textúrou, ktorý poteší aj tých najnáročnejších gurmánov. Pridanie ovčieho syra zjemňuje hlboký a ostrý charakter kozieho syra, čím prispieva k jemnejšej chuti. Bohatá a výrazná chuť kozieho a ovčieho syra nepotrebuje žiadne ďalšie prísady – budete sa k nemu chcieť stále vracať.
- Návod na použitie: Chrumkavý chlieb, šalát a pohár suchého bieleho vína – to všetko sú vynikajúce doplnky. Aj tie najjednoduchšie cestoviny získajú slaný nádych, a zapečené ešte výraznejšiu chuť. Chuť je ešte intenzívnejšia v kombinácii s jemným suchým červeným vínom a orechmi či ovocím. Vytvorené pre tých, ktorí si chcú vychutnať syr čo najdlhšie v najlepšej kvalite. Malé porcie syra zabalené ihneď po výrobe zabezpečujú sterilitu a uchovanie čerstvosti aj všetkých výživových hodnôt.
Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.
Výživové údaje na 100g | |
---|---|
Energetická hodnota [Kcal] | 345 |
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL | 1431 |
Tuky [Gram] | 27 |
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] | 19 |
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] | 3.4 |
z toho cukry [Gram] | 1.6 |
Vláknina [Gram] | |
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] | 22 |
Soľ (NaCl) [Gram] | 2.8 |
Zloženie výrobku: syr z kozieho MLIEKA 56 %, syr z ovčieho MLIEKA 24 %, pitná voda, bielkoviny kozieho MLIEKA, emulgačné soli (E 331, E 452, E 340, E 339), maslo z kozieho MLIEKA.
0,13kg