Smotanové a syrové nátierky

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
52 produktov
Nátierka parenicová 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,19 €
9,15 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Nátierka bryndzová s pažítkou 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
Žervé s paprikou 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Syr Philadelphia bezlaktózová 150g
1 ks
Nemecko
2,79 €
18,60 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Chavroux
1 ks
Francúzsko
4,39 €
29,27 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Žervé cesnak a bylinky 80g Milko
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Syr Philadelphia light 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Nátierka bryndzová s cesnakom 130g Nika
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,92 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Lučina 1kg
1 ks
Česká republika
10,59 €
10,59 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Syr Philadelphia s bylinkami 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Philadelphia s pažítkou 125g
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Nátierka Jihočeská Niva 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana