Smotanové a syrové nátierky

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
52 produktov
Syr tavený Madeland 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,59 €
12,72 €/kg
Syr mini Philadelphia natur porcie 60x16,67g
1 KT
Nemecko
25,79 €
0,43 €/ks
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Syr Philadelphia Milka 175g
1 ks
Nemecko
3,39 €
19,37 €/kg
Nátierka tavená syrová krém 125 g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
3,29 €
26,32 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr s tvarohom 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana