Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ

1 ks
Poľsko
GRIKIOS červená čerešňová paprika so syrom.Červené cherry papriky plnené smotanovým syrom v repkovom oleji. Hmotnosť / Objem balenia: 200g.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Syrové snacky
Množstvo v kartóne 5 ks
Cena za kg 17,95 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,69 € s 19% DPH
3,59 €
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ

Grikios červené papriky v náleve lákajú oči intenzívnou farbou. Šťavnatá zelenina v kombinácii s čerstvým smotanovým syrom poteší chuťové poháriky. Antipasti možno podávať samostatne ako snack, ako prílohu k šalátom alebo tepelne upravené – napríklad na tortách či pizzách. Na domácom bankete či záhradnej párty sú ideálne ako predjedlo alebo grilovaná príloha.

  • Návod na použitie: Stačí ich dať do misky, uložiť na dosku spolu so syrmi a údeninami, alebo ich podávať ako predjedlo. Táto chutná pochúťka sa výborne hodí aj k zapekaným jedlám, grilovanému mäsu a ako príloha k teplým jedlám. Nezabúdajte, že jemná konzistencia syra a vôňa paprík sa dobre spája napríklad s červeným vínom.
Zloženie
Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal] 198
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 820
Tuky [Gram] 15
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 9.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 10.9
Vláknina [Gram] 3.2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1.1

Zloženie výrobku: nakladaná čerešňová paprika 35 % [paprika, cukor, soľ, liehový ocot, kyseliny: kyselina octová, kyselina citrónová, kyselina mliečna, stabilizátor: chlorid vápenatý; antioxidant: kyselina askorbová], smotanový syr 35 % [smotanový tvaroh (z MLIEKA), škrob, soľ, kyselina: kyselina citrónová], repkový olej 25 %, nakladaná žltá paprika [paprika, liehový ocot, soľ, stabilizátor: chlorid vápenatý].

Alergény (zoznam zložiek): MLIEKO

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 200g

Podobné produkty
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,59 €
2,69 €
17,95 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-50%
Syr mix cheddar, kozí syr, plesnivá saláma 200g DQ VÝPREDAJ
1 ks
Írsko
7,09 €
3,55 €
17,73 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,79 €
25,27 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Syr šalátový 200g Grikios
1 ks
Nemecko
2,59 €
12,95 €/kg
Syr Feta DOP 100g Grikios
1 ks
2,19 €
21,90 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Olivy čierne so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,59 €
2,69 €
17,95 €/kg
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Syr Halloumi DOP 180g Grikios
1 ks
Cyprus
3,89 €
21,61 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
3,59 €
2,69 €
17,95 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syr Maasdam cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,16 €
15,79 €/kg
Syr kozí Brie cca 160g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,96 €
30,99 €/kg
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,54 €
20,29 €/kg
Maslo Írske 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,19 €
15,95 €/kg
Syr Gouda cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,18 €
15,89 €/kg
Nátierka tavená syrová krém 125 g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
3,29 €
26,32 €/kg
Mozzarella mini 125g Formagia
1 ks
Nemecko
1,69 €
6,76 €/kg
Syr Gouda Senovka grécka cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,87 €
21,29 €/kg
Syr Cheddar Irish Porter Beer cca 170g Deli Q
1 ks
Írsko
4,33 €
25,49 €/kg
Syr Gouda Paprika&Pažítka&Cibuľa cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,73 €
20,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios VÝPREDAJ
2,69 € s 19% DPH
3,59 €