Syr nitky neúdené LIPTOV 80g

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Parené a údené
Množstvo v kartóne 11 ks
Cena za kg 29,87 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,39 € s 19% DPH
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g

Nová moderná ponuka Liptov syrov hravých tvarov je ako stvorená na rodinné posedenie, párty alebo na drobné zahryznutie, keď dostanete chuť na niečo malé. Hravý tvar syrčekov otvára dvere vašej kulinárskej fantázii. Odporúčame servírovať s bielym vínom Devín alebo ľahším červeným vínom Chianty.

Balené v ochrannej atmosfére CO₂ a N₂.

Vlastnosti
  • Z horského mlieka
Krajina pôvodu
  • Slovensko
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 4 - 8 °C.
  • Chladené
Zloženie

Mlieko, Soľ, Mliekarenské kultúry, Tuk v sušine: 37 %

Alergény

Mlieko

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia1072 kJ/257 kcal
Tuky17 g
z toho NMK*11 g
Sacharidy2,4 g
z toho cukry0 g
Bielkoviny24 g
Soľ2,0 g
* NMK = nasýtené mastné kyseliny

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 80 g.

 

 

Podobné produkty
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Gyros Exkluziv 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Grécke Bylinky 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Nakladané guľky 350g
Dočasne nedostupné
1 ks
6,29 €
28,59 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 500g
1 ks
Slovensko
8,59 €
17,18 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Poctivka z Fatry 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Cesnak Exkluziv 230g
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Mliečna farma Syrové uzlíčky exkluziv 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Pán Syr 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,79 €
20,83 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite údené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Bylinky Exkluziv 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Syrové 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 230g
Očakávame 28.09.
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Gyros Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
19,96 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Syr Gouda 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Syr tavený 2kg Bambino
Dočasne nedostupné
1 ks
21,99 €
11,00 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-25%
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
21,99 €
16,49 €
8,25 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
LIPTOV Vrchár výrazný a aromatický plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
2,39 € s 19% DPH