Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený

1 ks
Čína
Krajina pôvodu Čína
Kategória Doplnky
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za ks 18,99 €
Na sklade 1 ks
18,99 € s 23% DPH
Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený

Orion Sillinie Vál na cesto, rozmer: 65 x 45 cm, materiál: silikón, sklenené vlákno, farebné prevedenie: silikón, sklenené vlákno. Balenie obsahuje: 1ks.

Silikónový vál vystužený skleneným vláknom využijete na vyvaľkanie a tvarovanie cesta. Prácu vám uľahčí predtlačená stupnica. Vál dokonale priľne k stolu, cesto sa na dosku nelepí. Vál je skladný, možno aj zrolovať. Cesto nikdy nekrájajte kovovým nožom, iba vykrajovacím radielkom alebo tvarovacou formičkou s neostrými hranami. Avšak odporúčame Vám silikónové nože.

Vál je vyrobený zo silikónu, ktorý je odolný voči teplotám -40 °C až +220 °C (pri teplote od 190 ° C v rúre max. 2 hodiny).

Vál je špecifický vyznačením dĺžky od 0 až po 61 cm, vyznačením šírky od 0 až po 41 cm a vyznačením kružníc od 14 do 38 cm.

Vhodný do umývačky riadu, do rúry aj mrazničky.

 

Zloženie

Materiál: silikón, sklenené vlákno.

Obsah balenia

Rozmer: 65 x 45 cm.

Farebné prevedenie: silikón, sklenené vlákno. Balenie obsahuje: 1ks.

Podobné produkty
Orion Kôš prútený piknikový s vekom
1 ks
Čína
27,99 €
40,10 €/kg
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Cedidlo s misou otočné 25cm
1 ks
Turecko
4,99 €
4,99 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Odstredivka na šaláty 26cm
1 ks
Turecko
12,99 €
12,99 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1,5cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Kvetinky 2,5cm 10ks
1 ks
Čína
1,19 €
0,12 €/ks
Orion Rozlišovače na poháre Citrusy 3,7cm 8ks
1 ks
Čína
4,19 €
0,52 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Kefa na fľaše 27x1cm
1 ks
Čína
2,09 €
2,09 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Napichovátka 11cm 25ks
1 ks
Čína
1,89 €
65,17 €/kg
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Papierové servítky veľkonočné vajíčka 33x33cm 20ks
1 ks
Čína
1,99 €
0,10 €/ks
Orion Hrnček Home 0,38l 2ks
1 ks
Čína
8,39 €
4,20 €/ks
Orion Hrnček s podšálkou a infuzérom Lúka 0,42l
1 ks
Čína
10,89 €
30,76 €/kg
Orion Barová odmerka black 20ml/40ml
1 ks
Čína
5,09 €
5,09 €/ks
Orion Krájač zeleniny Chopper
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Vykrajovačka Anjel veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Vykrajovačka Ponožka
1 ks
Česká republika
1,19 €
198,34 €/kg
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Forma na pečenie 30x Rožky silikón
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Pekáč grande s poklopom 42x29cm
1 ks
Čína
19,49 €
19,49 €/ks
Orion Kuchynská odmerka 1l
1 ks
Čína
3,59 €
3,59 €/ks
Orion Servírovacia lopatka nerezová
1 ks
Čína
4,19 €
4,19 €/ks
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Lievik so sitkom 8 cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks
Orion Podtácka so stojanom 6ks
1 ks
Čína
11,79 €
1,97 €/ks
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Orion Odsávací vak Space 100x130cm
1 ks
Čína
5,89 €
5,89 €/ks
Orion Krájač zemiakov a zeleniny okrúhly 9cm
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,99 €/ks
Orion Kuchynská minútka Vajce 7,5x6cm
1 ks
Čína
7,59 €
7,59 €/ks
Orion Forma na pečenie 20x laskonky malé plast
1 ks
Čína
4,19 €
53,04 €/kg
Orion Pohár-kýblik popcorn 3,4l mix plast
1 ks
Turecko
4,99 €
25,72 €/kg
Orion Pohárik Panna Cotta 0,12l 6ks
1 ks
Taliansko
3,59 €
0,60 €/ks
Orion Vykrajovačka Kométa
1 ks
Česká republika
1,19 €
85,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený
Orion Vál na cesto 65x45cm silikón vyztužený
18,99 € s 23% DPH