Orion Čelenka nôž/skrutka Halloween

1 ks
Čína
Orion Čelenka nôž/skrutka Halloween
Krajina pôvodu Čína
Kategória Party sortiment
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za kg 134,96 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,02 € s DPH
Orion Čelenka nôž/skrutka Halloween

Originálna halloweenska čelenka je skvelým doplnkom ku kostýmu na Halloween, tematickú párty alebo karneval. Vďaka netradičnému dizajnu vytvára efektný a mierne desivý vzhľad, ktorý zaujme na prvý pohľad. Čelenka sa jednoducho nasadzuje a môžete ju kombinovať s rôznymi halloweenskymi kostýmami.

Vizuál produktu odosielame podľa aktuálnej skladovej dostupnosti. Zákazník preto môže obdržať ktorúkoľvek z dostupných variant.

Podobné produkty
Dekoračný nápis Happy Birthday 15 ks zlatá
1 ks
Čína
1,99 €
31,59 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové taniere Frozen 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Mickey 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové servítky Cars 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Fanúšikovská sada Slovensko 3ks
1 ks
Čína
6,69 €
33,45 €/kg
Novinka
Orion Dekorácia Halloween diely 5ks
1 ks
Čína
3,24 €
0,65 €/ks
Dekoračný nápis Happy Birthday 15 ks strieborná
1 ks
Čína
1,99 €
31,59 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové poháre Cars 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Darčeková taška Vianočná guľa 26x32x10cm
1 ks
Čína
1,99 €
24,88 €/kg
Dekoračná párty sada Happy Birthday Dinosaurs
1 ks
Čína
12,49 €
28,13 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové taniere Cars 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Minnie 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Farby na tvár Slovensko 3ks
1 ks
Čína
2,39 €
140,59 €/kg
Trvalo výhodné
Papierové poháre Frozen 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Paw Patrol 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové servítky Paw Patrol 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové servítky Mickey 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Girlanda biela 3,6m
1 ks
Čína
1,69 €
56,33 €/kg
Papierové taniere Balóny 23cm 8ks
1 ks
Čína
3,49 €
0,44 €/ks
Dekoračná párty sada Happy Birthday Jednorožec
1 ks
Čína
12,49 €
28,13 €/kg
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Ľadové kocky Citrón 20ks
1 ks
Čína
3,79 €
0,19 €/ks
Orion Dóza na maslo nerezová 19,5x12cm
1 ks
India
6,99 €
6,99 €/ks
Orion Ihly na potraviny 10cm 10ks
1 ks
Čína
3,19 €
0,32 €/ks
Orion Kuchynský teplomer digitálny
1 ks
Čína
11,99 €
11,99 €/ks
Orion Kefka na nápojové slamky 24cm
1 ks
Čína
1,19 €
1,19 €/ks
Orion Doska na krájanie granit 31x20 cm
1 ks
Čína
8,19 €
8,19 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Novinka
Orion Vykrajovačka Halloween 6ks
1 ks
Čína
2,43 €
0,41 €/ks
Orion Napichovátka 8cm 50ks
1 ks
Čína
2,39 €
99,58 €/kg
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Puzdro na pranie bielizne
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Elektrický ručný šľahač Dela
1 ks
Čína
8,99 €
98,79 €/kg
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Kuchynská digitálna váha Korenie
1 ks
Čína
14,99 €
49,15 €/kg
Orion Vykrajovačka Panáčik
1 ks
Česká republika
1,19 €
132,23 €/kg
Orion Vykrajovačka Srdce 2-5,5cm 5ks
1 ks
Česká republika
4,99 €
1,00 €/ks
Orion Vykrajovačka s piestom Veľká noc 4 ks
1 ks
Čína
3,59 €
0,90 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Šablóna zdobiaca na kávu set 6ks
1 ks
Čína
1,85 €
132,15 €/kg
Orion Kefa (Kartáč) s rukoväťou 3x10x5,5cm
1 ks
Poľsko
1,85 €
1,85 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion Čelenka nôž/skrutka Halloween
Orion Čelenka nôž/skrutka Halloween
2,02 € s DPH