Papierové servítky Cars 33x33cm, 20ks

1 BA
Grécko
Procos Papierové servítky 2 vrstvové s motívom: Cars (Autíčka). Rozmer: 33x33cm. Balenie obsahuje: 20x servítok s potlačou
Krajina pôvodu Grécko
Kategória Papierové prestieranie
Množstvo v kartóne 12 BA
Cena za ks 0,08 €
Na sklade viac ako 1 BA
1,59 € s 23% DPH
Papierové servítky Cars 33x33cm, 20ks

Servítky Cars 3

Papierové servítky sú vhodné na detskú párty, narodeninovú oslavu a na inú príležitosť. Vyčarujú úsmev na tvári nie len oslávencovi, ale aj hosťom.

  • Materiál : papier
  • Balenie : 20 ks / 2 vrstvové
  • Rozmery : 33 x 33 cm
  • Cena ju uvedená za balenie



Obsah balenia

Balenie obsahuje: 20x servítok s potlačou

Hmotnosť        0,095 kg
Dĺžka              16,5 cm
Šírka               2 cm
Výška             16,5 cm
Vek                 3+

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Papierové taniere Mickey 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Frozen 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové servítky Paw Patrol 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové servítky Mickey 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové servítky Frozen 33x33cm, 20ks
1 BA
Grécko
1,59 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Paw Patrol 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Cars 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Minnie 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Mickey 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Minnie 200ml, 8ks
Dočasne nedostupné
1 BA
2,29 €
0,29 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové taniere Cars 23cm, 8ks
1 BA
Grécko
3,29 €
0,41 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Frozen 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Distribútor: Wiky s.r.o.
Bratislavská 905, 900 45 Malinovo, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Wiky Okenná Dekorácia Srdiečka 30x30cm
1 ks
Čína
0,59 €
26,82 €/kg
Toto Pero farebné 10ks
1 ks
Čína
2,69 €
0,27 €/ks
Vajíčka plastové Dekoračné 6ks
1 ks
Čína
2,19 €
73,00 €/kg
Trvalo výhodné
Toto Perá gélová 0.5mm farebná 6ks
1 ks
Čína
2,29 €
0,38 €/ks
Nafukovací bazén Spiderman 100cm
1 ks
Čína
15,39 €
15,39 €/ks
Potápačský set Silicone Aqua Pro
1 ks
Čína
17,09 €
17,09 €/ks
Trvalo výhodné
Papierové poháre Mickey 200ml, 8ks
1 BA
Grécko
2,29 €
0,29 €/ks
Omaľovánky pre deti Pestrofarebné vláčiky
1 ks
India
3,09 €
10,30 €/kg
Girlanda biela 3,6m
1 ks
Čína
1,69 €
56,33 €/kg
Vak na prezúvky 39x26cm
1 ks
Čína
2,49 €
2,49 €/ks

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Papierové servítky Cars 33x33cm, 20ks
Papierové servítky Cars 33x33cm, 20ks
1,59 € s 23% DPH