Nápoj ovsený Barista OATLY 1l

1 ks
Belgicko
Krajina pôvodu Belgicko
Kategória Mlieko a mliečne nápoje
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za l 2,89 €
Na sklade viac ako 500 ks
2,89 € s 19% DPH
Nápoj ovsený Barista OATLY 1l

OATLY Barrista - Ovsený nápoj s pridanými vitamínmi a minerálnymi látkami 1l Pomocou ovseného nápoja Barista OATLY si budete vedieť pripraviť jemnú a našľahanú penu. Z ovesných nápojov sa väčšinou poriadna pena vyšľahať nedá, ale zloženie tohto ovseného nápoja Barista OATLY je upravené tak, aby vám to šlo ľahko. Nápoj môžete použiť okrem šlahania aj na rôzne iné pochúťky.

Skladovanie

Skladujte pri teplote 2°-25°C. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 5 dní.  

Zloženie

voda, OVOS 10%, repkový olej, regulátor kyslosti (hydrogenfosforečnan draselný), minerálne látky (uhličitan vápenatý, jodid draselný), jedlá soľ, vitamíny (D2, riboflavín, B12).

Alergény

Obsahuje OVOS.

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 59,00
Energetická hodnota [KJ]: 247,00
Tuky [Gram]: 3,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,30
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 6,60
z toho cukry [Gram]: 4,00
Vláknina [Gram] 0,80
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,10
Podobné produkty
Nápoj ovsený Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Cereálie 270g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
5,15 €/kg
Acidko lesné ovocie 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Activia jog. nápoj malina gran. jablko 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Acidko plnotučné 250g Rajo
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/kg
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Activia jogurtový nápoj lesné plody 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Acidko Lakto Free 1% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Activia jogurtový nápoj jahoda a kiwi 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,39 €
4,96 €/kg
Acidko Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Activia nápoj bez prid. cukru broskyňa/ananás 270g
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,78 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg
Activia nápoj bez pridaného cukru jablko/čerešňa 270g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
4,78 €/kg
Acidko Lakto Free Vanilka 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko Lakto Free Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Acidko biele 3,6% 450g Rajo
1 ks
Slovensko
0,95 €
2,11 €/kg
Activia jogurtový nápoj čučoriedka 280g Danone
1 ks
Poľsko
1,29 €
4,61 €/kg
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
5,15 €/kg
Nápoj Ovsený Matcha 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Nápoj Ovsený Barista popcorn 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Nápoj Ovsený Barista kokos 1l OATLY
1 ks
Švédsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Nápoj Ovsený Barista vanilka 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Nápoj ovsený Barista OATLY 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/l
Nápoj Ovsený Matcha 250ml OATLY
1 ks
Švédsko
1,89 €
7,56 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nápoj ovsený Barista OATLY 1l
Nápoj ovsený Barista OATLY 1l
2,89 € s 19% DPH