Nápoj Ovsený Barista popcorn 1l OATLY

1 ks
Švédsko
OATLY Ovsený nápoj Barista, popcorn. Hmotnosť/ Objem balenia: 1 l
Krajina pôvodu Švédsko
Kategória Rastlinné nápoje
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 3,59 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,59 € s 23% DPH
Nápoj Ovsený Barista popcorn 1l OATLY
OATLY Ovsený nápoj Barista, popcorn 1 l
  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: pozri vrchnú stranu obalu. Skladujte na suchom mieste (max. +25 °C). Po otvorení skladujte v chladničke (max. +8 °C) a spotrebujte do 5 dní.
  • Návod na použitie: Dobre pretrepte.
Zloženie

Zloženie výrobku: voda, OVOS 10 %, repkový olej, cukor 1,6 %, regulátor kyslosti: fosforečnan didraselný, minerálna látka: uhličitan vápenatý, aróma, prírodná aróma, jedlá soľ, vitamíny (D2, riboflavín, B12).

Alergény (zoznam zložiek): OVOS

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 70
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 293
Tuky [Gram] 3.2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 8.8
z toho cukry [Gram] 5.1
Vláknina [Gram] 0.8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1.1
Soľ (NaCl) [Gram] 0.19
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1 l.

Podobné produkty
Nápoj Ovsený Matcha 250ml OATLY
1 ks
Švédsko
1,89 €
7,56 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj mandľový ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Mlieko kokosové 1l Aroy-D
1 ks
Thajsko
4,99 €
4,99 €/LIT
Nápoj Ovsený Matcha 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Nápoj Ovsený Pumpkin Spice Oat 1l Mixit
1 ks
Česká republika
3,28 €
3,28 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Nápoj Ovsený Barista vanilka 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Body&Future Coconut (Kokosový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Body&Future Hazelnut (Lieskovoorieškový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,89 €
3,85 €/LIT
Mlieko kokosové na varenie 400ml Aroy-D
1 ks
India
2,89 €
7,23 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 0,75l
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,45 €/LIT
Mlieko kokosové na dezerty 400ml Aroy-D
1 ks
Thajsko
2,89 €
7,23 €/LIT
Mlieko kokosové 1l M&S
1 ks
Malajzia
6,79 €
6,79 €/LIT
Body&Future Almond (Mandľový nápoj) 1l
1 ks
Slovensko
2,39 €
2,39 €/LIT
Mlieko kokosové 200ml M&S
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
8,95 €/LIT
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Nápoj Ovsený Matcha 1l Mixit
1 ks
Česká republika
4,09 €
4,09 €/LIT
Nápoj Ovsený Barista kokos 1l OATLY
1 ks
Švédsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Nápoj Ovsený Barista popcorn 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Nápoj ovsený Barista OATLY 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/l
Nápoj Ovsený Matcha 250ml OATLY
1 ks
Švédsko
1,89 €
7,56 €/LIT
Nápoj Ovsený Barista vanilka 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Nápoj Ovsený Barista kokos 1l OATLY
1 ks
Švédsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Nápoj Ovsený Matcha 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Transtrade s.r.o.
Nádražná 34 900 28 Ivanka pri Dunajiviac informácií o distribútorovi
Nápoj Ovsený Matcha 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Ryža Strednozrnná Classic 5kg Sos
1 ks
Maďarsko
12,89 €
2,58 €/kg
Novinka
Šunka Jamón Serrano krájaná 500g Serrano
1 ks
Španielsko
11,89 €
23,78 €/kg
Nápoj Ovsený Barista vanilka 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Ryža Strednozrnná Classic 1kg Sos
1 ks
Maďarsko
2,79 €
2,79 €/kg
Nápoj Ovsený Barista kokos 1l OATLY
1 ks
Švédsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Taverna Hummus Oriental - cícerový dip 200g
1 ks
Holandsko
2,09 €
10,45 €/kg
Novinka
Saláma XXL Chorizo krájaná 500g Serrano
1 ks
Španielsko
6,59 €
13,18 €/kg
Nápoj Ovsený Barista popcorn 1l OATLY
1 ks
Švédsko
3,59 €
3,59 €/LIT
Taverna Hummus Spicy - pikantný cícerový dip 200g
1 ks
Holandsko
2,19 €
10,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nápoj Ovsený Barista popcorn 1l OATLY
Nápoj Ovsený Barista popcorn 1l OATLY
3,59 € s 23% DPH