Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml

1 ks
Zott Monte Mliečny mrazený krém s kakaovou a lieskovoorieškovou príchuťou 100 ml
Kategória Nanuky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 21,50 €
Dočasne nedostupný
2,15 € s 23% DPH
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml

Skladovanie:

Zmrazené

  • Skladovanie: Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale, Skladujte pri teplote -18°C alebo nižšej.
Zloženie
Výživové hodnoty 100 g výrobku obsahuje:
Energia 785 kJ
  186 kcal
Tuky 4,9 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 3,2 g
Sacharidy 31,3 g
- z toho cukry 22,7 g
Bielkoviny 5,3 g
Soľ 0,16 g

Zloženie výrobku: Zahustené odtučnené mlieko, Glukózový sirup, Smotana, Glukóza, Stabilizátory: glycerol, karobová guma, guarová guma, Sušené odtučnené mlieko, Čokoláda v prášku (1,5%) [kakaový prášok, glukóza], Odtučnený kakaový prášok (0,8%), Emulgátory: propán-1,2-diolové estery mastných kyselín, mono- a diglyceridy mastných kyselín, Pasta z lieskových orieškov (0,4%), Arómy

Alergény (zoznam zložiek): Lieskové oriešky, Mlieko

Alergény (môže obsahovať): Obilniny obsahujúce lepok, Vajcia, Orechy, Arašidy, Sója

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 186
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 785
Tuky [Gram] 4.9
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 3.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 31.3
z toho cukry [Gram] 22.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 5.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.16
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 ml

Podobné produkty
Mrazený Valsoia nanuk Kešu oriešok 3x130ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
15,36 €/LIT
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk vanilka karamel mandle 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk Slaný karamel 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazený Valsoia Nanuk Sója Classic 120ml
1 ks
Taliansko
1,89 €
15,75 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk čokoláda, mandle 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazený Valsoia Nanuk Kešu lieskový orech 130ml
1 ks
Taliansko
1,89 €
14,54 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Sandwich Sója 8x71ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
10,55 €/LIT
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Mrazený Valsoia nanuk Kešu pistácia 4x81,5ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
18,37 €/LIT
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte dezert MAXI ZOTT 4x100g
1 BA
Nemecko
2,79 €
2,79 €/kg
Monte dezert ZOTT 4x55g
1 BA
Nemecko
1,79 €
1,79 €/kg
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte dezert ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Jogurt Jogobella bez pri.cukru 150g Bro.Mango Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-75%
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,29 €
0,32 €
2,30 €/kg
Nápoj Protein Drink cookies cream 250ml Zott
1 ks
Poľsko
1,65 €
6,30 €/LIT
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone malina 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Pure Joy Vegan Mango 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
8,50 €/kg
Jogurt Jogobella bez prid.cukru 150g Jahoda Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg
Jogurt Jogobella s mascarpone jahoda vanilka 150g Zott
1 ks
Poľsko
0,69 €
4,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
2,15 € s 23% DPH