Monte dezert ZOTT 4x55g

1 BA
Nemecko
Monte dezert ZOTT. Hmotnosť/ Objem balenia: 4 x 55 g.
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 6 BA
Cena za kg 1,79 €
Na sklade viac ako 10 BA
1,79 € s 19% DPH
Monte dezert ZOTT 4x55g

Zott Monte Mliečny dezert čokoládový s lieskovými orieškami 4 x 55 g (220 g)

Skladovanie
  • Spotrebujte do: viď potlač. Skladujte pri teplote +4°C až +8°C.
  • Chladené

Zloženie

Mlieko (52 %), smotana, cukor, modifikovaný škrob, odtučnený kakaový prášok (0,7 %), pasta z lieskových orieškov (0,5 %), čokoláda v prášku (0,5 %), škrob, zahusťovadlá: karagénan, karobová guma, guarová guma, citrany vápenaté, aróma.

Výživové hodnoty 100 g výrobku:
Výživová hodnota Množstvo
Energia 762 kJ / 183 kcal
Tuky 12,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 8,1 g
Sacharidy 15,5 g
z toho cukry 13,6 g
Bielkoviny 2,6 g
Soľ 0,10 g
Vitamín A 120 µg (15 %*)
Vápnik 120 mg (15 %*)
Alergény

Lieskové oriešky, mlieko.

Bez gluténový.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 4 x 55 g.

Rozmery
Výška regálu: 132 mm
Šírka regálu: 131 mm
Hĺbka regálu: 38 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 249 g

 

Podobné produkty
Monte dezert MAXI ZOTT 4x100g
1 BA
Nemecko
2,79 €
2,79 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Kinder mliečny rez 28g
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
1 ks
Slovensko
0,65 €
8,12 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Mrazený Zott Monte nanuk Ice Stick Cookie 90ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
23,89 €/LIT
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Mrazený Zott Monte zmrzlina Sandwich 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Monte dezert ZOTT 4x55g
1 BA
Nemecko
1,79 €
1,79 €/kg
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte dezert WHITE ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Zott s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 851 01 Petržalka, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurt Jogobella Broskyňa 400g Zott
1 ks
Poľsko
1,45 €
3,63 €/kg
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g
1 ks
Poľsko
0,55 €
3,67 €/kg
Monte dezert ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Monte dezert plus KOKOS ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
1,55 €
10,33 €/kg
Puding so šľahačkou Kakao 175g Liegeois
1 ks
Nemecko
0,65 €
3,71 €/kg
Zottarella Classic ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Zottarella Minis Classic ZOTT 150g
1 ks
Nemecko
2,59 €
17,27 €/kg
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,29 €
9,21 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Monte dezert ZOTT 4x55g
Monte dezert ZOTT 4x55g
1,79 € s 19% DPH