Lactalis Slovakia, s.r.o.

Medená 18, 811 02 Bratislava
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
16 produktov
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Syr Cheddar Red Mild blok 200g Président
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,59 €
17,95 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Syr tavený vedierko 1kg President
1 ks
Česká republika
8,29 €
8,29 €/kg
Syr Camembert 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Maslo la Motte s morskou soľou 250g Président
1 ks
Taliansko
4,39 €
17,56 €/kg
Termix extra malina 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Camembert zelené korenie 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Termix extra pomaranč 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Šlahačka v spreji 500g Président Professionnal
1 ks
Francúzsko
6,69 €
13,38 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-25%
Syr Camembert Linea 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,49 €
1,12 €
12,42 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-25%
Syr Camembert 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,49 €
1,12 €
12,42 €/kg
Maslo Tourage 84% 2kg Président Profesionel
Očakávame 29.09.
1 ks
28,99 €
14,50 €/kg
Syr Camembert Linea 90g Président
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Syr Camembert chilli 90g Président
Očakávame 29.09.
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana