Náplň vlašskoorechová 1kg Econia

1 ks
Česká republika
ECONIA Vlašskoorechová náplň. Hmotnosť / Objem balenia: 1kg
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Orechy, mandle, pistácie a kešu
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 6,59 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,59 € s 19% DPH
Náplň vlašskoorechová 1kg Econia

Sypká zmes na prípravu vlašskoorechovej plnky

Skladujte pri teplote 2°C - 25°C



  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 2°C - 25°C
Zloženie

Zloženie výrobku: cukor, vlašské orechy 14%, sójová drť pražená, strúhanka (pšeničná múka, voda, droždie, olej, soľ) sójová múka, modifikovaný kukuričný škrob, sušená srvátka, korenie, kakao, soľ, aróma, kypriaca zmes, (pšeničná múka, E500, E450) arašidy pražené.

Alergény (zoznam zložiek): Pšeničná múka, srvátka arašidy pražené, vlašské orechy, sója

Podobné produkty
NÁPLŇ vlašské orechy BACKMIT 1kg
1 ks
Rakúsko
7,39 €
7,39 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,49 €
16,98 €/kg
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK 250g Alika
1 ks
Čína
2,79 €
11,16 €/kg
Kešu orechy natural nesolené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
7,99 €
15,98 €/kg
Makadamové orechy 500g Lunys
1 ks
Južná Afrika
17,89 €
35,78 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Mandle v šupke 100g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,64 €
16,35 €/kg
Mandle blanšírované pražené solené 500g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
8,19 €
16,38 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,89 €
17,78 €/kg
Kešu orechy natural 60g Dr.Ensa
1 ks
Vietnam
1,29 €
21,50 €/kg
Kešu orechy pražené solené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
9,96 €
19,91 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Lieskové orechy kocky pražené 200g Alika
1 ks
Turecko
6,99 €
34,95 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK dóza 227g Alika
1 ks
Čína
2,89 €
12,73 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK 150g Alika
1 ks
Čína
1,79 €
11,93 €/kg
Lieskové orechy jadrá 500g Lunys
1 ks
Česká republika
11,79 €
23,58 €/kg
Chia semienka Marianna 250g
1 ks
Paraguaj
2,99 €
11,96 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 100g Ensa
1 ks
Česká republika
2,19 €
21,90 €/kg
Distribútor: Econia s.r.o.
Trenčianska 1882/24, 911 05 Nové Mesto nad Váhom, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Náplň maková 1kg Econia
1 ks
Česká republika
5,59 €
5,59 €/kg
Náplň vlašskoorechová 1kg Econia
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Náplň vlašskoorechová 1kg Econia
Náplň vlašskoorechová 1kg Econia
6,59 € s 19% DPH