Mandle jadrá natural 1kg Lunys

1 ks
Spojené štáty americké
Lunys Mandle jadrá natural. Hmotnosť /Objem balenia:l 1kg.
Krajina pôvodu Spojené štáty americké
Kategória Orechy, mandle, pistácie a kešu
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 13,99 €
Na sklade viac ako 10 ks
13,99 € s 19% DPH
Mandle jadrá natural 1kg Lunys

Jadrá mandlí s hnedou šupkou.

Skladovanie

Na obale. Skladujte v suchu a chlade, nevystavujte priamemu slnku.

 

 

Zloženie
Mandle 100%.

 

Alergény
Mandle

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 579,00
Energetická hodnota [KJ]: 2424,00
Tuky [Gram]: 50,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 3,80
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 22,00
z toho cukry [Gram]: 4,00
Vláknina [Gram] 13,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 21,00
Soľ (NaCl) [Gram]:  

 

Obsah balenia

Hmotnosť /Objem balenia:l 1kg.

Podobné produkty
Kešu orechy natural 60g Dr.Ensa
1 ks
Vietnam
1,29 €
21,50 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Lieskové orechy jadrá 500g Lunys
1 ks
Česká republika
11,79 €
23,58 €/kg
Chia semienka Marianna 250g
1 ks
Paraguaj
2,99 €
11,96 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK 250g Alika
1 ks
Čína
2,79 €
11,16 €/kg
Mandle blanšírované pražené solené 500g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
8,19 €
16,38 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK dóza 227g Alika
1 ks
Čína
2,89 €
12,73 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,89 €
17,78 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,49 €
16,98 €/kg
Mandle v šupke 100g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,64 €
16,35 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK 150g Alika
1 ks
Čína
1,79 €
11,93 €/kg
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Makadamové orechy 500g Lunys
1 ks
Južná Afrika
17,89 €
35,78 €/kg
NÁPLŇ vlašské orechy BACKMIT 1kg
1 ks
Rakúsko
7,39 €
7,39 €/kg
Kešu orechy pražené solené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
9,96 €
19,91 €/kg
Mix s wasabi Nuts and corn Alika 450g
1 ks
Česká republika
6,50 €
14,45 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 100g Ensa
1 ks
Česká republika
2,19 €
21,90 €/kg
Kešu orechy natural nesolené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
7,99 €
15,98 €/kg
Lieskové orechy kocky pražené 200g Alika
1 ks
Turecko
6,99 €
34,95 €/kg
Vločková Morská soľ 200g korenička
1 ks
Belgicko
6,59 €
32,95 €/kg
Korenie škorica celá 250g Lunys
1 ks
Vietnam
7,49 €
29,96 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Škrob kukuričný 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
3,49 €
3,49 €/kg
Sirup Tropical-Passionfruit 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,89 €
11,27 €/LIT
Korenie Kumín/Rasca rímska mletá 450g Lunys dóza
1 ks
India
7,69 €
17,09 €/kg
Sirup Jablkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sójová omáčka tmavá P.R.B. 1l Lunys
1 ks
Čína
8,39 €
8,39 €/LIT
Sirup Čučoriedkový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
10,99 €
15,70 €/LIT
Sirup Bazový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
K-SERVIS PRAHA, a.s.
Výrobca/Spracovateľ: K-SERVIS PRAHA, a.s., K Vypichu 503, 252 16 Nučice, Česko Adresa distribútora pre Slovensko: Lunys s.r.o, Hlavná 4512/96, Hlavná 5626/98, 059 51 Poprad, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Píniové orechy 50g Lunys
1 ks
Česká republika
3,59 €
71,80 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mandle jadrá natural 1kg Lunys
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
13,99 € s 19% DPH