Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 31,60 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi

Kotányi Koreninový prípravok Tandoori India zmes korenín. Hmotnosť/Objem balenia: 25 g ( 0,025 kg ). Balenie: Sáčok

Kotányi Tandoori India prípravok s koreninami 25 g

Popis

Značka

Kotányi

Skladovanie
  • Skladujte v suchu.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie
Jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodid draselný) (max. 33%), sušený cesnak, kurkuma, hnedý cukor (cukor, trstinový sirup, karamelizovaný cukrový sirup), zázvor, koriander, sušená cibuľa, rímska rasca, škorica, čili, čierne korenie, kardamón, klinčeky, ružové bobule, muškátový orech.

 

Alergény
Môže obsahovať lepok, vajcia, sóju, zeler, sezam, mlieko (laktózu) a horčicu.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 235,00
Energetická hodnota [KJ]: 985,00
Tuky [Gram]: 4,10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,70
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 34,00
z toho cukry [Gram]: 13,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 7,50
Soľ (NaCl) [Gram]: 30,000
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 25 g ( 0,025 kg ).

Podobné produkty
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Korenie Škorica mletá 25g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,19 €
47,60 €/kg
Korenie Škorica celá 350g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,69 €
44,83 €/kg
Zmes korenia Burger American BBQ Style 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia na Pizzu 18g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
43,89 €/kg
Zmes korenia na cestoviny s cesnakom a čili 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
49,50 €/kg
Zmes korenia Korea BBQ 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Zmes korenia na Varené víno 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
28,28 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Čili mix s údenou soľou Mlynček 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
56,41 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Škorica-cukor 66g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
39,24 €/kg
Korenie Čierne korenie Mlynček 36g Kotányi
1 ks
Vietnam
2,39 €
66,39 €/kg
Korenie Šafran pravý 0,12g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
9 916,67 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Korenie Kurkuma mletá 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,15 €
32,86 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie Kardamóm mletý 10g Kotányi
1 ks
Guatemala
1,39 €
139,00 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
0,79 € s 19% DPH