HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g

1 ks
Kategória Zeleninové a mäsové príkrmy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 15,92 €
Očakávame 05.10.
1,99 € s 19% DPH
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g

HiPP BIO Mrkva so zemiakmi. Hmotnosť/Objem balenia: 125 g.

BIO zeleninový príkrm Mrkva so zemiakmi - od ukončeného 4. – 6. mesiaca

V období ukončeného 4. až 6. mesiaca začíname prikrmovať. Najvhodnejšie je začať zeleninou. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnou stravou, a potom množstvo deň po dni zvyšujte.

Ak ide o dieťa, záleží na kvalite každej lyžičky. Na tej „prvej“ záleží obzvlášť. My v HiPPe to vieme, a preto sa držíme pevných zásad:

Vyberáme zeleninu najvyššej možnej kvality.

Zásadne nepoužívame pesticídy a chemicky syntetizované hnojivá.

Zeleninu nechávame zrieť tak dlho, ako potrebuje, aby bola chutná a výživná.

  • Spracovávame ju šetrne, aby si uchovala dôležité živiny a vitamíny
  • V HiPP BIO kvalite
  • Bez prídavku soli - obsah soli je daný obsahom sodíka
  • Bez prídavku mliečnej zložky.
  • Omega-3 mastné kyseliny z repkového oleja – pre vývoj mozgu a nervových buniek
  • Bez prídavku aróm, farbív, konzervačných látok a modifikovaného škrobu – podľa zákona
  • Bez lepku
  • Spevňuje stolicu
  • Potravina na osobitné výživové účely.
Skladovanie

Skladujte v chladničke pri teplote od +0°C až +4°C.

Návod na prípravu

Zahájte prikrmovanie pár lyžičkami pred mliečnou výživou. Otvorený pohárik alebo porciu ohrejte vo vodnom kúpeli alebo v mikrovlnke. Zamiešajte plastovou lyžičkou tak, aby ste nepoškodili pohárik. Overte teplotu. Pre zdravie dieťaťa dodržujte návod na prípravu a skladovanie.

Uistite sa, či sklo a viečko nie sú poškodené. Viečko cvakne pri prvom otvorení. Výrobok nepoužívajte, ak sa viečko pri tlaku prehne. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života Vášho dieťaťa.

Zloženie

Mrkva* 78 %, voda, zemiaky* 10 %, repkový olej* 1,3 %. Pozn.: Bezgluténový. Spevňuje stolicu.

*z ekologického poľnohospodárstva

 
Alergény
Neobsahuje.
 
Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 178,00
Energetická hodnota [KJ]: 43,00
Tuky [Gram]: 1,40
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 5,50
z toho cukry [Gram]: 3,80
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,10
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 125 g.

Podobné produkty
Hami Tanierik rizoto s mrkvou a hráškom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Zelenina s teľacím mäsom 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
Hami Tanierik bolonské špagety 230g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
17,35 €/kg
Hami Rizoto morčacie stehno,cuketa, hrášok 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
HiPP BIO Cestoviny s rajčinami a teľac. mäsom 220g
Očakávame 05.10.
1 ks
2,99 €
13,59 €/kg
Hami Bolonské špagety 250g
1 ks
Poľsko
2,79 €
11,16 €/kg
Hami Hráškovo-kukuričné pyré s teľacím mäsom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s mrkvou a kuracím mäsom 200g
1 ks
Francúzsko
3,79 €
18,95 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Zelenina so šťavnatým kuracím stehienkom 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
HiPP BIO Bolonské špagety, 250g
1 ks
Nemecko
3,59 €
14,36 €/kg
Hami Zelenina s duseným bravčovým 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami tanierik bulgur s jahňacím a kuracím mäsom 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
HiPP BIO Kuracia polievka s pšeničnou krupicou 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
Hami Cestoviny Malí Objavitelia s brokolicou, šunkou a smotanou 200g
1 ks
Francúzsko
3,99 €
19,95 €/kg
HiPP BIO Hovädzie mäso, 125g
1 ks
Rakúsko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Morčacie mäso, 125g
1 ks
Maďarsko
3,59 €
28,72 €/kg
Hami Tanierik Cestoviny s duseným stehnom a paradajkami 230g
1 ks
Francúzsko
2,89 €
12,57 €/kg
Hami Vývar so zeleninou, ryžou a teľacím 200g
1 ks
Poľsko
1,99 €
9,95 €/kg
Hami Brokolica s morkou a cuketou 250g
1 ks
Poľsko
2,05 €
8,20 €/kg
HiPP BIO Kaša na dobrú noc Krupica banán, 190g
1 ks
Maďarsko
3,09 €
16,26 €/kg
HiPP BIO Marhule, 125g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
15,92 €/kg
HiPP BIO Kuracie mäso, 125g
1 ks
Nemecko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Ovocná tyčinka Banán, Jablko 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Jablkovo-malinová šťava, 200ml
Očakávame 05.10.
1 ks
2,09 €
10,45 €/LIT
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Hruška-Banán, 100g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,99 €
19,90 €/kg
HiPP BIO Hovädzie mäso, 125g
1 ks
Rakúsko
3,59 €
28,72 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Červená repa s jab.,hovädzím mäsom, 220g
1 ks
Rakúsko
2,99 €
13,59 €/kg
HiPP BIO Broskyňa s hruškou 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
HiPP BIO Špaldovo ovsené prstienky 30g
1 ks
Rakúsko
1,59 €
53,00 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s teľ. mäsom, 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Hruška, Pomaranč, Mango, Banán, Ryžová múka 120g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,99 €
16,58 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s kuracím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Zelenina s morčacím mäsom, 220g
Očakávame 05.10.
1 ks
3,39 €
15,41 €/kg
HiPP BIO Trhanec s jablkami 190g
1 ks
Maďarsko
2,69 €
14,16 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Oblátka Banán-Višňa-Jogurt, 23g
1 ks
Nemecko
1,19 €
51,74 €/kg
HiPP BIO Mrkva s kukuricou a tel’acie mäso 190g
1 ks
Nemecko
2,59 €
13,63 €/kg
HiPP BIO Zeleninová polievka s morčacím mäsom 190g
1 ks
Maďarsko
2,59 €
13,63 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
HiPP BIO Mrkva so zemiakmi 125g
1,99 € s 19% DPH